Android Soru-Cevap Konusu

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80

MERHABA ARKADAŞLAR
Forumda ŞAHSIMA özel PM atan ve Soru soran cok arkadaşımız var
Rahatsız oldugumdan degil sadece aynı soruyu soran 2 3 kişi oluyor
en azından konu altında TOPLU CEVAP vermiş olurum.

ANDROİD sadece ANDROİD hakkında
sorularınız sıkıntılarınız olur ise
bu konu başlıgı altına yazınız
ben cevap vermekde geç kalsam dahi
illa birileri cevap verir.

Belirtmem gereken konu
aksam saat 7 den sonra cevap yazacagim.
bilginiz olsun

Teşekür ederim THT

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80
Cevap: Android Soru Cevap Konusu By ZehirX

Hocam bir süredir nişanlımdan şüpheleniyorum whatsabını telefonunu izlemem lazım böyle Bi Şey mümkün mü ulaşamıyorum
bu konuyla ilgili bugun yarın bir paylaşım yapacagım inş.
seljuk11
ByZehirx Hocam atacağım ssdeki gibi bir şey mümkün müdür mümkünse kolay bir şey mi ? Başka bir forumda bir arkadaş anlatmış denemeyi düşündüm lakin linkler kırıktı

Gerek yok bence gereksiz.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80

Selamun aleyküm rootsuz en etkili hack uygulaması yada termux toplu hangisidir ?

Tdark > amacın ve niyetin yani kısacası EYLEM planın nedir ?
ne yapmak istiyorsun ki ? ROOTSUZ bir cok uygulama var ancak senin eylem planını bilmedigim için yardımcı olamıyacagım

****sploit toolunda msfconsole da handler failed hatası alıyorum.Cozumu nedir? Yardimci olabilirsmisin ?
ADB TOOLS yükledin mi ? yüksek ihtimallen o hatayı bidaha görmiyeceksin :eek:isbende

parrhesia0

Katılımcı Üye
29 Ağu 2019
255
3

Hocam merhaba, şimdi size çok basit bir soru soracağım. Bildiğiniz gibi en genel yöntem ratları başka apkya gömerek yedirmek. Ama android kullanıcılarının çoğu bilinmeyen kaynaklara izin vermeyi bile bilmez. İzin bölümü büyük bir sıkıntı yani. Bir de inerken zarar verebilir gibi bir uyarı çıkıyor. Yani yükletmek cidden sıkıntı. Şimdi sorumu sorayım. Siz bu işin ehlisiniz. Birine rat yedirmek istediğinizde en kesin yöntem olarak ne yapıyorsunuz? Fotoğrafa gömüp yollamak ratı aktif etmiyor bildiğim kadarıyla... yöntem olarak ne yapıyorsunuz acaba hocam

Benalanx

Yeni üye
16 Kas 2019
15
0

Hocam.
Bildirim paneli için gerekli apk dosyasina nerden ulaşıcağız nasil alabiliriz. Cevap verirseniz sevinirim..

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80

Hocam merhaba, şimdi size çok basit bir soru soracağım. Bildiğiniz gibi en genel yöntem ratları başka apkya gömerek yedirmek. Ama android kullanıcılarının çoğu bilinmeyen kaynaklara izin vermeyi bile bilmez. İzin bölümü büyük bir sıkıntı yani. Bir de inerken zarar verebilir gibi bir uyarı çıkıyor. Yani yükletmek cidden sıkıntı. Şimdi sorumu sorayım. Siz bu işin ehlisiniz. Birine rat yedirmek istediğinizde en kesin yöntem olarak ne yapıyorsunuz? Fotoğrafa gömüp yollamak ratı aktif etmiyor bildiğim kadarıyla... yöntem olarak ne yapıyorsunuz acaba hocam

parrhesia0
Mourinho ya bir basın toplantısında muhabir bir soru soruyor
+++Tottenham'ın Şampiyonlar Ligi finalini kaybetmesi oyuncuları etkiledi mi?
Mourinhonun cevabı ise şu şekilde oluyor
>>>Bilmiyorum çünkü ben hiç Şampiyonlar Ligi finali kaybetmedim.

Ben eğer bir cihaza uzaktan erişim sağlamak istersem kesinliklen bunu sessizce yaparım
Rat olur Rat olmaz bunu bilemem ancak benim izlediğim yol genel bir yol cizegesi olmaz kişisel bir sonuç elde ederim ve bunun üzerinden adımlarımı atarım.
benim profilime bakarsan ne demek istedigimi anlarsın.
Hocam.
Bildirim paneli için gerekli apk dosyasina nerden ulaşıcağız nasil alabiliriz. Cevap verirseniz sevinirim..
bu konuda ekleme yaptıgımda haberdar edecegim.

Ngrok da "ngrok tcp 4444" yazdigim zaman ekran geliyor ama "reconnet" yaziyor. Porta baglanmiyor.

J2E11 bağlantının kopma sebebini bulman için gerekli uyarıyı alıyorsun bence bu sorunu 30 40 dk detaylı bir gözlemlen aşabilirsin.
adımlarını kontrol etmeni öneririm. bide neyin portu neyin APK uzantısı ve cihaz bilgilerinide yazmanda detaylı geri dönüş almak adına önemlidir. ek bilgi olsun

Medicus456

Katılımcı Üye
15 Şub 2016
699
0
06

Hocam ben Galaxy S8 kullanıyorum da telefonu bozmadan tek tıkla root atabileceğim bir uygulama vs var mı bir kere denedim telefona stock rom atmak zorunda kaldım.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80

Hocam ben Galaxy S8 kullanıyorum da telefonu bozmadan tek tıkla root atabileceğim bir uygulama vs var mı bir kere denedim telefona stock rom atmak zorunda kaldım.

Malesef yok ve artık bundan sonra TWP yolundan 3,4 yıl gider twpkonusuna gerekli ilgi ve ilgiyi göstermek gerektiğini düşünüyorum.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80

android telefon ile sanal makine arasında nasıl ssh bağlantısı kurabilirim (mobil de termux ve juicessh kurulu)

foreign84
Play store bakmış olmalısın buradan yardım bulamadıysan.
Github bakmanı tavsiye ederim örnekleri var ancak alt işlemleri farklılık gösterecegi icin dogru cvp yazmak olmaz.
Sorunda detay bilgi teknik bilgi eksikleri var

foreign84

Üye
17 Ara 2010
101
0

Daha detaylı soruyorum

telefonumdan bilgisayarımdaki sanal makine (kali linux) ' a bağlanmak istiyorum. Telefonumda termux ve juicessh gibi yazılımlar var.

kali linux a open ssh server da kurdum (apt-get instal openssh-server)
ssh servisi başlattım service ssh start

ssh my_user_name@my_ip komutu ile şifreyi de girerek bağlantı alınabilir ancak sonuçta dış ip ile local ip üzerindeki bir makineye ulaşmak istiyorum bunu nasıl yapabilirm

PoyrazYare

Katılımcı Üye
30 Mar 2019
614
200

Hocam numarasız bildirim panelinin linki ne zaman yayimlanicak bir bilgi verirmisiniz dort gozle bekliyorum.. tesekkurler..

aliyestero

Üye
30 Ocak 2016
89
1

Hocam Termux da ****sploit uzerinden bir trojen oluşturup başka telefona kurdugmuzda baglantı alamıyoruz ifconfig teki ip adreslerinide kulandım host olarak şahsi ip kulanıyorum port olarakta 4444 kulanıyorum ama bir turlu uzak sunucuda oturum acamadım. Uzak sunucuya sürekli baglanmam için hangi ip adresi ve port kulanmam lazım cevabınız için şimdiden teşekkürler

18 Şub 2011
62
0
Samsun

Selam arkadaslar. Hedef telefonda apk kendini tamamen gizlice kuramaz mi ? Apk nin telefondan yönetici modunda izin almasini ve diger sistem izinlerini tek basina halletmesini istiyorum.

Bunu nasil basarabilirim? Tipki windowsdaki katilimsiz dosyalar gibi. Tek tiklama ile tüm kurulum bitsin.

Arkadaslar lütfen, hickimseden - android işletimi dogasi geregi "yönetici" ve "ses kaydi" "mesajlara erisim" gibi root gerektirmeyen izinleri kurulurken telefon üzerinde elle kendiniz vermeniz gerekir gibi bir aciklama istemiyorum. Zaten bu da forumun dogasina aykiri.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80

Daha detaylı soruyorum

telefonumdan bilgisayarımdaki sanal makine (kali linux) ' a bağlanmak istiyorum. Telefonumda termux ve juicessh gibi yazılımlar var.

kali linux a open ssh server da kurdum (apt-get instal openssh-server)
ssh servisi başlattım service ssh start

ssh my_user_name@my_ip komutu ile şifreyi de girerek bağlantı alınabilir ancak sonuçta dış ip ile local ip üzerindeki bir makineye ulaşmak istiyorum bunu nasıl yapabilirm
foreign84 AXA ve GİTHUB bakmayı denedinmi cünkü herşey normal gibi görünüyor
Telefondan root olmadan rat tarzı bi apk oluşturabilirmiyiz ~şimdiden teşekürler ~
BYSALVADOR
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=5c16tdW_X8M&feature=emb_title[/ame]
Hocam numarasız bildirim panelinin linki ne zaman yayimlanicak bir bilgi verirmisiniz dort gozle bekliyorum.. tesekkurler..
Yakın zamanda inşallah
Hocam Termux da ****sploit uzerinden bir trojen oluşturup başka telefona kurdugmuzda baglantı alamıyoruz ifconfig teki ip adreslerinide kulandım host olarak şahsi ip kulanıyorum port olarakta 4444 kulanıyorum ama bir turlu uzak sunucuda oturum acamadım. Uzak sunucuya sürekli baglanmam için hangi ip adresi ve port kulanmam lazım cevabınız için şimdiden teşekkürler

Selam arkadaslar. Hedef telefonda apk kendini tamamen gizlice kuramaz mi ? Apk nin telefondan yönetici modunda izin almasini ve diger sistem izinlerini tek basina halletmesini istiyorum.

Bunu nasil basarabilirim? Tipki windowsdaki katilimsiz dosyalar gibi. Tek tiklama ile tüm kurulum bitsin.

Arkadaslar lütfen, hickimseden - android işletimi dogasi geregi "yönetici" ve "ses kaydi" "mesajlara erisim" gibi root gerektirmeyen izinleri kurulurken telefon üzerinde elle kendiniz vermeniz gerekir gibi bir aciklama istemiyorum. Zaten bu da forumun dogasina aykiri.

*** PROGRAMMER
https://www.turkhackteam.org/google...el-android-x-spy-casus-uygulamasi-zehirx.html

Vs
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=N79ydv5_EEg[/ame]

Son düzenleme:

mruzy

Yeni üye
24 Tem 2019
19
0

Merhaba arkadaşlar bir kac sorum olacak,android rat konusuna merakım var cihazim 6.0.1 android modeli play store dan termuxu indirdim ****sploit kurrulumunu yaparken çeşitli hatalar alıyorum yani ****sploit ı indiremiyorum bu konunun cihazının android versiyonu ile ilgili sıkıntısı olabilir mi ?onun dışında çok yerde araştırdım her yerde ****sploit kurumlumu için kodlar farklı yardımcı olabilecek var mi ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.