Android studio * Java

sifaci194

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
367
0
Adana
lQ7P2B.png

Arkadaşlar yazdığım kodu emulator de göremiyorum ne yapmalıyım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gbmdpof

Kıdemli Üye
23 Eyl 2016
2,001
11
Kardeşim java öğrenmek istiyorum java videoları dinliyorum sadi evrenden ne dersem onu yapıyom xml le ne alakası var ki yardımcı olabileceğin link var mı java dersleri için

res klasöründe .xml dosyaları oluyor, tasarımlar vs. için. Önerim, direkt Android ile başlamak yerine önce düz Java öğrenip sonra Android'de bilgilerini kullanman

sifaci194

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
367
0
Adana
res klasöründe .xml dosyaları oluyor, tasarımlar vs. için. Önerim, direkt Android ile başlamak yerine önce düz Java öğrenip sonra Android'de bilgilerini kullanman

Hocam xml in tasarım dosyaları olduğunu biliyorum da hani hata linki vermiş oraya tıklayınca direk beni xml klasörüne atıyor o yüzden sizinle paylaştım. Çözüm öneriniz var mı ?
Bir de tavsiyenizi dikkate alacam galiba java önerdiğiniz kaynak var mı

Alzhe01

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
661
5
10ehzlA
Kardeşim java öğrenmek istiyorum java videoları dinliyorum sadi evrenden ne dersem onu yapıyom xml le ne alakası var ki yardımcı olabileceğin link var mı java dersleri için

Hocadan kardeşe döndük 😅 Herkes için söylüyorum android programlama için sadece java bilmek gerekmez. Xml'nin ne olduğunu bilmezseniz bu arkadaş gibi 3 gün boyunca dolanırsınız..

sifaci194

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
367
0
Adana
Hocadan kardeşe döndük 😅 Herkes için söylüyorum android programlama için sadece java bilmek gerekmez. Xml'nin ne olduğunu bilmezseniz bu arkadaş gibi 3 gün boyunca dolanırsınız..

Hocacığım :D xml in mantığı zaten görsel nesneyi koda dökmek. Yani siz de tam olarak bilmiyorsunuz galiba :D kodu atmama rağmen sizde bişey yapamadınız xml kodunu atmama rağmen sorunu anlayamadınız.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.