Android Telefon Dinleme Uygulaması (Yakınlarınızın Telefonunu Uzaktan Dinleyin)

m14529

Yeni üye
16 Ocak 2016
6
0
teşekkürler. gerçekten çok iyi bi anlatım olmuş :RpS_biggrin: artık kimle boynuzlanıyoz anlarız :woott

grknn

Yeni üye
3 Ocak 2016
32
0
Hem ayrıca gmail ile giriş yapmıyor. Epostasını ve şifresini girdiğimiz mail adresine uyarı maili gönderiyor şı şekilde;

Merhaba .........,
Birisi modern güvenlik standartlarına uygun olmayan bir uygulama kullanarak az önce [email protected] Google Hesabınızda oturum açmaya çalıştı.
Ayrıntılar:
30 Ocak 2016 Cumartesi 15:53 (Doğu Avrupa Standart Saati)
Ankara, Türkiye*
Hesabınıza erişmek için Gmail gibi güvenli bir uygulama kullanmanızı kesinlikle öneririz. Google'ın tüm ürünleri bu güvenlik standartlarını karşılamaktadır. Diğer yandan daha az güvenli bir uygulama kullanmak hesabınızı güvenlik risklerine açık hale getirebilir. Daha fazla bilgi edinin.

Bu hatalarıda göz önüne alarak edit'i düzenleyebilirsin kolay gelsin :D

7 Tem 2007
9,549
89
bu uygulama whatsapp,viber,messenger aramalarınıda kaydediyor mu ?
Hayır. Sadece şebeke aramaları

Hem ayrıca gmail ile giriş yapmıyor. Epostasını ve şifresini girdiğimiz mail adresine uyarı maili gönderiyor şı şekilde;

Merhaba .........,
Birisi modern güvenlik standartlarına uygun olmayan bir uygulama kullanarak az önce [email protected] Google Hesabınızda oturum açmaya çalıştı.
Ayrıntılar:
30 Ocak 2016 Cumartesi 15:53 (Doğu Avrupa Standart Saati)
Ankara, Türkiye*
Hesabınıza erişmek için Gmail gibi güvenli bir uygulama kullanmanızı kesinlikle öneririz. Google'ın tüm ürünleri bu güvenlik standartlarını karşılamaktadır. Diğer yandan daha az güvenli bir uygulama kullanmak hesabınızı güvenlik risklerine açık hale getirebilir. Daha fazla bilgi edinin.

Bu hatalarıda göz önüne alarak edit'i düzenleyebilirsin kolay gelsin :D
Bu hata iki adımlı doğrulaması aktif olan hesaplarda verir. Çakma bi mail alarak yeniden dene.

grknn

Yeni üye
3 Ocak 2016
32
0
Bende ve kimsede böyle bi hata vermedi. Yapacak Bişey yok o halde.

Hocam hotmail ile denedim çalıştı mail geldi fakat mailde yer alan ses formatını(3GP) telefonda ve bilgisayarda açmayı denedim açtığı gibi kapatıyor. Oynatmıyor yani.
Bir başka sorunda herhani biri ile telefon görüşmesi yaparken bildirim kısmını aşağıya doğru çektiğimde acr recorder uygulamasının kayıtta oldugunu bildiren bir bildirim mevcut.

BYSL4Y3R

Uzman üye
16 Ocak 2016
1,433
0
root@SL4Y3R
@yakamoz1319 üstteki yoruma bi cevap verirsen sevinirim.

Hocam hotmail ile denedim çalıştı mail geldi fakat mailde yer alan ses formatını(3GP) telefonda ve bilgisayarda açmayı denedim açtığı gibi kapatıyor. Oynatmıyor yani.
Bir başka sorunda herhani biri ile telefon görüşmesi yaparken bildirim kısmını aşağıya doğru çektiğimde acr recorder uygulamasının kayıtta oldugunu bildiren bir bildirim mevcut.

4 Haftalık Konuyu Hortlatma Kardeşim :D

14 Nis 2014
230
0
Kardeşim eline koluna sağlık ellerin denk görmesin denedim çalışıyor ama çalışırken yukarıdaki bildirim ekranında gösteriyor kendini. şöyle:
Kullandığım telefon sony xperia z3 5.1.1 sürüm

rZooN7.png

Bunlarda bildirim ayarlarım
65LLbP.png

gikaa123

Kıdemli Üye
26 Haz 2012
2,605
62
Otomatik silme hariç hepsini dediğin gibi yaptım şimdi bekliyorum olucakmı :) Yazışmaları da görebiliyormuyuz?

Son düzenleme:

osman8

Uzman üye
23 Kas 2010
1,162
0
WebRoot
Ben bunu kurdum yalnız şöyle bir hatayla karşılaştım karşıdaki kişi benim sesimi duyuyor ama karşıdakinin sesini ben duyamıyorummm ses kaydındada karşıdaki kişinin sesi cıkmıyor. sorun oldugu için kaldırdım ama eminim program gayet güzel çalışmakta

cast0808

Yeni üye
26 Ocak 2016
23
0
Hayır bildiğimiz resmi acr recorder uygulamasının ismi ve iconu değiştirilmiş birkaç oynama yapılmış hali bu. Kesinlikle trojan yada benzeri bi virüs yok. Ayrıca belirlenen adresten başka adrese gönderilmez, elle giriliyor gidecek adres.
Katılıyorum Yakamoz Kardeşim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.