Android Telefon Üzerinden İşleri Halletmek

xuAfen

Üye
7 Haz 2016
51
0
Herkese selamlar öncelikle.
Bilgisayarım bir süreliğine yok android bir telefona sahibim. Ve bu işlerden uzak kalmak istemiyorum , bu yüzden android telefon ile neler yapabilirim acaba? Bir kaç konu gördüm ancak tam olarak anlayamadım. Şimdiden herkese teşekkür ediyorum.

xuAfen

Üye
7 Haz 2016
51
0
-Telefondan hack işlerini tavsiye etmem. Bilgisayarda sağlanan gizlilik, telefondan pek sağlanmıyor. Telefon bu işler için bilgisayar kadar elverişli değil
-Yok yapacağım diyorsan; Google Playstore'den Tor'un mobil versiyonu olan Orbot'u ve MAC Değiştirici uygulamaları yükle. Ardından hack için gerekli uygulamaları kur(Forumda da bulabilirsin). Ve operasyona başla.
NOT: Tam anlamıyla gizlilik sağlanamamaktadır...

Yorumunuz için çok teşekkürler. Gerekli gizliliği sağlamaya çalışacağım elimden geldiğince.

Pwdec

Kıdemli Üye
28 Haz 2016
4,607
1
149
/etc/passwd
Httrack ile site script çekebilirsin
Türk Altay ile bruteforce yaparak site hac kaleye bilirsin
Manuel SQL açıklı site bulup DroidHavij ile hack şeye bilirsin
DDoS u Loic ile yaparsın
Python kullanabilirsin
Debian veya Mali kurabilirsiniz
Emkei.cz den fake mail atabilrsin
FTP kurarak site oluşturabilirsin
Bilginiz fazlaysa bi tür hack kitabi yazabilirsiniz ve daha çok şey..

Android boşuna %70 değil :D

xuAfen

Üye
7 Haz 2016
51
0
Httrack ile site script çekebilirsin
Türk Altay ile bruteforce yaparak site hac kaleye bilirsin
Manuel SQL açıklı site bulup DroidHavij ile hack şeye bilirsin
DDoS u Loic ile yaparsın
Python kullanabilirsin
Debian veya Mali kurabilirsiniz
Emkei.cz den fake mail atabilrsin
FTP kurarak site oluşturabilirsin
Bilginiz fazlaysa bi tür hack kitabi yazabilirsiniz ve daha çok şey..

Android boşuna %70 değil :D

Çok teşekkürler hocam :D özel olarak bir kaç birşey sorabilir miyim yapamadığım zaman?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.