Android telefona virus bulaştı !Acil yardım

5 Tem 2015
161
0
Arkadaşlar telefonuma bir siteden indirdiğim oyun apksından virüs bulaştı.Kendi kendine uygulama indiriyor.İnternet açıldığı direk uygulamlar iniyor.Tele format attım ama uygulama telin sistemine bulaştı.Yardım eder misiniz ? Telefon markası GM Discovery garantisi yok

Hiddet

Katılımcı Üye
24 Ara 2015
553
0
Adana
Aynı sorunları dün bende yaşadım ilk önce kaspersky indir full scan yaptır böylece kaldırılmayan virüs sistem dosyası olarak kendini kabul ettirse bile kaldırılsın mı diye ekrana çıkıyor evet de kaldırılamadı dese bile kaldırıyor.Böyle de çözüm olmazsa kingroot yükle google dan kaldır istediğini yapamazsan öm at her türlü yardımcı olurum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.