Android telefonda kali linux kullanma

10 Tem 2015
230
0
Beyler benim flash bellekte kali linux kurulu ben pc ye takip öyle kullaniyorum ama pc ye ayda yılda bir açabiliyorum herczaman imkanim olmuyo bendevgereklivkablo edevati olsa direk telefonla kullanabilirmiyim ya da nasıl kullanırım (telefona kurmuycam)

Mottatoni

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
619
0
root@kali:
Beyler benim flash bellekte kali linux kurulu ben pc ye takip öyle kullaniyorum ama pc ye ayda yılda bir açabiliyorum herczaman imkanim olmuyo bendevgereklivkablo edevati olsa direk telefonla kullanabilirmiyim ya da nasıl kullanırım (telefona kurmuycam)

bu linkidir : https://www.kali.org/kali-linux-nethunter/

buda bilgi amaclidir : https://www.kali.org/tutorials/kali-linux-android-linux-deploy/

kisisel tavsiyeme gelince sakin oyle bi hata yapma hic bir ise yaramiyor cebimde 3 telefonla gezdim zamaninda bilgisayar etkisi yaratmiyor

portatif bi hack araci ariyorum diyosan raspberry pi 3 tavsiye edebilirim

10 Tem 2015
230
0
Çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz ... tavsiyene gelince bilmiyorum hakli olabilirsin ama dediğim gibi aslında amacım pc ye ulaşmam o kadar kolay olmuyo telefon yakıninda direk ulaşabiliyoosun o yüzden telefonda güzel olur diye duşundum ama yinede tavsiyrni değerlendiricem

Mottatoni

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
619
0
root@kali:
Çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz ... tavsiyene gelince bilmiyorum hakli olabilirsin ama dediğim gibi aslında amacım pc ye ulaşmam o kadar kolay olmuyo telefon yakıninda direk ulaşabiliyoosun o yüzden telefonda güzel olur diye duşundum ama yinede tavsiyrni değerlendiricem

rica ederim inan ki telefona kurmak gereksiz androiti direk root olarak atiyor ve geri dondurmen cok problem cikiyor

r pi 3 ekranli alirsan tas catlasin 500 tl ye falan patliyor boyutuda kredi karti kadar usb wifi alman yeterli olucaktir ekstradan seyyar pc cebinde

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.