ANDROID TESTER V6.4.6 (RAT) Çatlak + Kaynak

330dmintasfor00

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
918
119
BİLGİ VE EĞİTİM AMAÇLIDIR MÜMKÜNSE SANAL CİHAZINIZDAN DENEYİN (SANAL BİLGİSAYARI OLMAYAN ARKADAŞLAR MÜMKÜNSE DENEMESİN) AMA YİNE DE SİZİN BİLECEĞİNİZ BİR ŞEY BU KONUYLA İLGİLİ YASAL SORUMLULUK KULLANAN KİŞİ VEYA KİŞİLERE AİTTİR. BU KONU EĞİTİM VE BİLGİ AMAÇLI AÇILMIŞTIR...!! PİYASADA OLAN ADI BİLİNEN RATLAR DAN DAHA ÇOK BİLİNMEYENLERİ AÇMAYA ÖZEN GÖSTERİYORUM TABİ BENİM FİKRİM KULLANMAMANIZDAN YANA ÇÜNKÜ BEN BİLGİ VE EĞİTİM ADINA AÇIYORUM...

ANDROID TESTER V6.4.6 (RAT) Çatlak + Kaynak

Özellikler:
Dosya Yöneticisi
SMS Yöneticisi
Çağrı Yöneticisi
Kişiler Yöneticisi
Konum Yöneticisi
Hesap Yöneticisi
Kamera Yöneticisi
Kabuk Terminal
Uygulamaları
Mikrofon
Keylogger
Ayarları
Sohbet
Eğlence

[adinserter bloğu = ”1 ″]

Changelog v6.4.6
- Kalan süre düzeltmesi @ İndirme yöneticisi
- Yükleme çubuğu renk değişikliği

Değişiklik günlüğü v6.4.5

- Builder fix
- Bilinmeyen geliştirici fix
- Kilidi açık ekstra kamera çözünürlükleri
- Mic UI fix
- Daha fazlası.

Değişiklik Günlüğü v6.4.4

- Yeni paket adı ve sertifikaları ile değişen Saplama (Android Uygulaması) (tüm android emülatörlerde Semi-FUD, test edin!)
- Sabit tuş kaydedici sorunu
- Sabit dosya yöneticisi sorunu
- SL.exe (1.5mb) kaldırıldı ve kaynağı “BuildClient.exe” olarak (40kb)
- Güncellendi APK Aracı Latest
- Bazı dosya adlarını yeniden adlandırdı

Değişiklik Günlüğü v6.4.3

- Otomatik ses kayıt fonksiyonu kaldırıldı. Artık mikrofonu manuel olarak kaydedebilirsiniz
- Başlat / durdur düğmelerine biraz kontrol eklendi

Değişiklik Günlüğü v6.4.2

- Çatlamamış ve Temiz!
- Sanal makinelerde çalışır (oracle, hypervm, vmware üzerinde test edilmiştir)
- SN sunucusundan sürüm kontrolü fonksiyonu kaldırılmıştır.
- Ön kamerayı, 640 × 480 çözünürlüğü ve çoklu görüntüyü varsayılan olarak etkinleştirin
- Hızlı çekimi başlatmak için ön arka kamera düğmeleri eklendi -
Ön kamera için portre modunu varsayılan olarak ayarlayın
- Kamera Kaydedici'de durdur düğmesi üzerinde kontrol eklendi (android uygulamasının donmasını önlemek için)
- Mikrofon düzeltmesi (Java Runtime Environment yazılımını kurmayı unutmayın)
- Mikrofon kaydı (VM'ler için sanal ses kablosu kurmanız VEYA fiziksel bilgisayara kayıt için stereo miks seçmeniz gerekir)
- Mikrofon kayıt kalitesi dinleme kalitesiyle aynıdır (8, 11, 22 veya 44khz)
- İstemci Klasörünü açmak için istemciyi çift tıklayın
- Düzeltmeyi sağ tıklayın (şimdi istemciler listesindeki istemciyi seçer)
- Konum haritasını Yandex Haritalar'a değiştirdi (API anahtarı gerektirmez)
- Tarayıcıdan konumu açmak için 2 düğme eklendi (Google ve Yandex )
- Düzeltilmiş soket ayarları

6bJisD.png
[/url][/IMG]

url4la.png
[/url][/IMG]​

VİRÜSTOTAL : https://www.virustotal.com/gui/file...2d64d8638406f500555ac0569bc716ae1c4/detection
İNDİRME LİNK : https://dosya.co/cvzgy1zi9al6/AndroidTester_v6.4.6___Source_(1).rar.html

İNDİRME SİTE LİNK : https://www.virustotal.com/gui/url/...0750e2d38d9ba250ebefcf565bfcf172305/detection

Son düzenleme:

Stupefy

Yeni üye
13 Ocak 2019
36
0
link kırılmış hocam. birde spynote 6.4 ün arayüzüne benzediği için soruyorum ne gibi bir farklılığı bulunuyor acaba?

sayker4

Yeni üye
3 Mar 2019
11
1
hocam 2 sorum var
1. şu port açma olayı sadece modemden mi oluyor. telefon hotspot undan da oluyor mu.
2. yaptığımız rat dosyasını uygulamalar bölümünde gizleme yada sistem uygulaması gibi şeyler var mı gizlenme ve kaldırılmaması için çözüm var mı.

bugrakozan

Yeni üye
26 Haz 2019
10
1
Karmas
Bir evet modemde oluyor en azından benim bildiğim öyle, mobilden denedim ama yapamadım.
iki evet apk build sekmesinde gizleme seçeneği sunuyor programların çoğu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.