Android Unutulan Ekran Kilidini Açmak

killikli

Yeni üye
7 Nis 2007
12
0
cihazda root izni olmadan işe yaramaz..
ayrıca ekran zaten kilitliyse adb komutlarını çalıştıramazsınız. bunun için cihaza twrp ya da cwm recovery flashlayıp bu komutları recovery ekranında çalıştırmanız gerekir. ya da twrp recovery üzerinden dosya yöneticisini kullanarak data\system dizini altındaki locksettings.db dışında .key uzantılı dosyaları da silmeniz gerekir.
bunların dışında android 6 ve altındaki sürümler için bunları twrp yüklemeden recovery üzerinden aroma file manager çalıştırabilirseniz yapmanız mümkün..

dikkat etmeniz gereken başka bir durum da android 7, özellikle 8 ve üzeri sürümlerde twrp recovery flashlarsanız cihazınızı tekrar kullanabilmek için sıfırlamanız gerekir ki bu tüm kişisel verilerinizin silineceği anlamına gelir

Son düzenleme:

ozgurozel

Yeni üye
2 Şub 2019
23
0
mMXWm8.jpg
[/url][/IMG]

Arkadaşlar şuraya hizliresim linkini bıraktım ama bende konu gözükmüyor diğer bağzı konularda öyle üyeliğim aktif ama bilmiyorum yeniyim
Yardımcı olursanız sevinirim

Redim link;

https://hizliresim.com/mMXWm8

Son düzenleme:

Medinelii

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
651
1
MilkyWayGlxy
Hocam bende samsung s5 var usb kablosunu taktığımda bağlantı kurmak için izin istiyor çözemedim bi türlü yinede ellerine sağlık

HackManTurk

Katılımcı Üye
20 May 2016
414
0
C:/
konuyu hortlattım ama adb shell yazınca no devices diyo acil yardım su tele format atmak istemiyorum

Xlerizy

Yeni üye
8 Şub 2019
2
0
Büyük ihtimalle usb kablosuyla alakaIı bir sorun olabilir. usb kablosunu degistirip tekrar dene kardeşim

steel19

Üye
29 Eki 2013
224
0
konuya açıklık getireyim hata ayıklayıcı yani adb'si açık olan cihazlar için geçerlidir bu kod yanı cihazınızın ayarlar cihaz hakkında yapım numarasına peş peşe tıklayarak geliştirici modu açıp daha sonrasında hata ayıklayıcıyı açmanız gerek daha sonrasında bu kod çalışır ama sıkıntı şu cihazda zaten şifre var o yüzden önceden yapmanız gerek

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.