Android uygulamadan kazanç

fenomen36

Yeni üye
28 Şub 2019
26
1
MARS
Merhaba arkadaşlar merak ettiğim bir kac önemli konu var ben şimdi bir apk tasrladım bunu google playda paylaşmam için 25 dolar gerekli para falan istemiyorum :d yanlış anlamayın 25 dolarda 150 tl falan bişiler şimdi ben nasıl reklam koyucam en fazla kaç reklam koyabilirim yani paylaştığıma değer uygulama reklam gettirisi ile ne kadar kazanırım detaylı açıklaya bilecek varmı?( uygulama ilk yardım uygulaması)

ghostblue

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,043
0
ütopya
Cevap: Android uygulaması kazancı hk.

300-400tl kazanç elde edersiniz. Google AdWords bi araştır. Yardımcı olduysam Ö. M. Gelirsin bi ricam olacak :)

Bilginizin olmadığı konularda fikriniz de olmasın! Yanlış yönlendirmeyin insanları, olay tamamen etkileşimle alakalı. Milyarlarca kullanıcısı olan WhatsApp da mı 300-400 TL kazanıyor? Düşünerek yazın biraz.

CrazyExelans

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
920
5
104
Burning Hâll
eklediğin reklam başına kazanç elde etmiyorsun, uygulamayı kullanan kişilerden yani o reklama ne kadar kişi eriştiyse ona göre para kazanıyorsun. Net olarak kimse sana "şu kadar kazanırsın" diyemez. Örneğin 2000 erişim sağladınız bundan mesela atıyorum 150tl kazanırsınız ama işte uygulama tutarsa falan diyelim 100k erişim sağlandı bu sayede kazancınız da katlanır bayağı bi katlanır yani belli olmaz.

38fatih

Uzman üye
25 Ara 2015
1,147
0
Bohm Kenti
admob kullanabilirsiniz. uygulamana admob yardımı ile geçiş ve banner reklamalar eklersinz uygulamanı yükleyen kullanıcıların kalitesine göre admob reklam sunar bu reklamlara da gösterim başı para öder. kullanıcı kitlesi çok önemli. suriyeden edindiğin 500 kullanıcı ayda 10 lira bırakırken abd den edindiğin 50 kullanıcı ayda 60 lira bırakabilir yani ne kadar kazanacağını tahmin etmek zor henüz uygulamayı da görmemişken

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.