Android uygulamalarda hile yapma

KOD25

Yeni üye
18 Mar 2017
2
0
Merhaba arkadaşlar,sizlere android oyunlarda hile yapmayı göstermek istiyorum

Öncelikle bu linkten
İndir Lucky Patcher apk

Uygulamayı indirin sonrada hileye başlayalım

Hile yapacağınız uygulamayı seciniz ve sonrasında yama menusunu ac diyelim ve sonra "uygulama içi LVL destekli ..." diye devam eden seçeneğe tikliyalim ve biraz beklememiz gerekecek
Sonrasında bittiği zaman "AC" ve "tamam" seçeneği cikacak karşımıza ac diyoruz ve uygulamayı aciyoruz
Sonra satın alma kısmına gelip satın al dediğimiz zaman uygulama tarafından bir pencere açılacak sadece evet diyoruz

Ve hile olmuş oluyor (online uygulamalarda olmuyor)
:RpS_thumbup:

Pwdec

Kıdemli Üye
28 Haz 2016
4,607
149
/etc/passwd
1- Web & Server Güvenliği ne alak konu yeri yanlış
2- Anlatım çok kötü resim eklenmeli
3- Bu tür konular forumda fazlasıyla mevcut
4- Virustotal yok

İhbar/

Son düzenleme:

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
1- Web & Server Güvenliği ne alak konu yeri yanlış
2- Anlatım çok kötü resim eklenmeli
3- Bu tür konular forumda fazlasıyla mevcut
4- Virustotal yok

İhbar/

Arkadaş daha yeni yeni konu açmaya başlamış. Destek verip kuralları öğretmemiz gerekirken umudunu yıkmayalım arkadaşlar. Bu sana değil dostum herkes okusun diye yazdım

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
Merhaba arkadaşlar,sizlere android oyunlarda hile yapmayı göstermek istiyorum

Öncelikle bu linkten
İndir Lucky Patcher apk

Uygulamayı indirin sonrada hileye başlayalım

Hile yapacağınız uygulamayı seciniz ve sonrasında yama menusunu ac diyelim ve sonra "uygulama içi LVL destekli ..." diye devam eden seçeneğe tikliyalim ve biraz beklememiz gerekecek
Sonrasında bittiği zaman "AC" ve "tamam" seçeneği cikacak karşımıza ac diyoruz ve uygulamayı aciyoruz
Sonra satın alma kısmına gelip satın al dediğimiz zaman uygulama tarafından bir pencere açılacak sadece evet diyoruz

Ve hile olmuş oluyor (online uygulamalarda olmuyor)
:RpS_thumbup:

Ellerine sağlık dostum ;) konu açmanı takdir ediyorum. Lakin birazda renk katsan çok süper olurdu ;) Şimdi konuyu yanlış kategoriye açmışsın ;) Android kategorisine açman gerekirdi. Neyse sıkıntı yok. Ögrenirsin. Sana tavsiyem forum kurallarını okuman ve bölüm kurallarına arada göz atman ;) bir sıkıntı soru istek şikayetin olursa bana ulaşabilirsin. Yardım etmeye çalışırım ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.