android uygulaması dava açabilirmi?

erkan170

Üye
22 Ağu 2009
116
0
merhabalar arkadaşlar bir android uygulamasına lucky ile ücretli kısmını açtım ve vip geçince kurallarda şöyle bir şey okudum,bu uygulamada her telefona özel kod ile numara verilmiştir vip geçip para vermeyen hackleyen kişilere dava açılacaktır vs vs diye bir şey bu bir uygulamada görülüp bulunabilmesi mümkün mü acaba?

Bykurabiye

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,519
3
Sanmıyorum pek uğraşmazlar ama bir şey olmaz uygulamayı sil dosyalarda indirilenler kısmından da sil.Kendini bunun için stres yapma.Olmayan bir şey için stres olma yani.Eğer olursa da iyi bir savunma hazırlarsın.İndirdiğin uygulamanın vip dosyası olduğunu bilmediğini söylersin vs. vs.

zero007

Katılımcı Üye
20 Nis 2013
591
0
Kışkırtmasır kardeşim o. Vip ücreti nekadarki dava açsınlar? 5.000 lira filan herhalde vip ücreti. Yani 50-100 lira için dava ederse zaten mahkeme masrafları için 2000-3000 para vermeleri gerekicek

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.