Android üzerinden ip gizleme

ByHackerTurk

Yeni üye
3 Haz 2017
17
0
Arkadaşlar ben bu konum da sizlere android üzerinden ip gizlemeyi anlatacagim öncelikle play store`a HİDEMAN FREE VPN yaziyoruz karsimiza yeşil bir şeyin cikmasi gerekiyor onu indirin,
Sonra uygulamayi acip ülke seçin ve bu uygulamaya güveniyorum deyip bağlanma sini bekleyin İYİ AKSAMLAR

Son düzenleme:
14 Mar 2017
176
0
Kullanışlı ve güvenli değil sadece sansür olduğu zamanlarda basit işler için kullanılabilir

Sladırıda bulunmanız durumunda devletlere LOG kayıtlarını veren VPN servisleri bunlar

ByHackerTurk

Yeni üye
3 Haz 2017
17
0
Kullanışlı ve güvenli değil sadece sansür olduğu zamanlarda basit işler için kullanılabilir

Sladırıda bulunmanız durumunda devletlere LOG kayıtlarını veren VPN servisleri bunlar

Zaten ben saldiri yapanlar için bu konuyu söylemedim.Saldiri yapacak adam bilgisayarda ki daha kullanisli programlari kullanabilir.Teşekkürler:RpS_rolleyes:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.