Android üzerinden programlama hakkında

beyazsoylu

Yeni üye
23 May 2016
44
0
Minas Tirith
Beyler bayanlar bi sorum olacaktı ben şimdi devletin verdiği tabletin orjinalini General Mobil den satın aldım yani firmadan direkt geldi milli eğitim ile alakası yok.
Ben bu tableti programlama öğrenmek için kullanıcam biliyorsunuz bilgisayar taşımak biraz zor oluyor bu yüzden bende tabletin yazılımını programla dillerini üzerinde öğrenebileceğim ve uygulayabileceğim bir cihaz haline getirmek istiyorum sizce tablete nasıl bir yazılım yüklemeliyim Linux,Windows gibi geliştirici yazılımları. Burada kasd etmek istediğim tableti bilgisayar gibi kullanmak istiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum .
Tabletin modeli : ETab-5

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,870
354
27
anka
Beyler bayanlar bi sorum olacaktı ben şimdi devletin verdiği tabletin orjinalini General Mobil den satın aldım yani firmadan direkt geldi milli eğitim ile alakası yok.
Ben bu tableti programlama öğrenmek için kullanıcam biliyorsunuz bilgisayar taşımak biraz zor oluyor bu yüzden bende tabletin yazılımını programla dillerini üzerinde öğrenebileceğim ve uygulayabileceğim bir cihaz haline getirmek istiyorum sizce tablete nasıl bir yazılım yüklemeliyim Linux,Windows gibi geliştirici yazılımları. Burada kasd etmek istediğim tableti bilgisayar gibi kullanmak istiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum .
Tabletin modeli : ETab-5

Eğer hack için diyorsan Linux tabi ki daha başarılı olur . Ancak kodlama yani programlama diyorsun o zaman ikisi de olur :) Ubuntu ' da var istersen :) Bu arada kodlamak için AİDE diye bir program var yararlı onla yapabilirsin .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.