Android virus

Kreyzi Man

Uzman üye
9 Eyl 2015
1,319
0
nothing
Sabah telefonumh acarken power tusuna bastigimda ekrana mavi bi ekran cikti ve warning yaziyodu application falan yaziyodu bende cancela basip devam ettim telefonumdaki tek viruslu olabilicek seyde wp plus napmam lazım?

Moderatör tarafında düzenlendi:

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
6
592
Sabah telefonumh acarken power tusuna bastigimda ekrana mavi bi ekran cikti ve warning yaziyodu application falan yaziyodu bende cancela basip devam ettim telefonumdaki tek viruslu olabilicek seyde wp plus napmam lazım?

Merhaba, whatsapp plus'ın virüs olabileceğini zannetmiyorum. Bazen telefon güncelleştirilmeleri telefon yeniden başlatılınca öyle bir ekran gelmesi ile başlar. Bir anlık hata ekranı gelmiş olabilir veya yanlışlıkla download moda almış olabilirsiniz. Yani endişelenecek bir şey yok.

Yinede cihazda bulunan uygulamaları virüs total taramasından geçirmek ve içinizin rahat etmesini isterseniz altta vereceğim virüs total mobil uygulamasını indirip cihazda bulunan uygulamalara virüs kontrolü yapabilirsiniz. Saygılarımla

Virus total android//"Squ4LL

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.