Android whaff uygulaması hk

yunus0578

Üye
25 Eki 2015
177
0
arkadaşlar benim kullanılmayan tabletim var ona whaff kurdum tableti herhangi bir yöntemle daha önce whaff kurulmamış şekilde gösterebilirmiyim yardımlarınızı bekliyorum

Edit: Başlık konu içerikliğini yansıtmalı - HABİR : )

Moderatör tarafında düzenlendi:
7 Tem 2007
9,549
89
arkadaşlar benim kullanılmayan tabletim var ona whaff kurdum tableti herhangi bir yöntemle daha önce whaff kurulmamış şekilde gösterebilirmiyim yardımlarınızı bekliyorum
Cihazı sıfırlayınca ya da hard reset atılınca uygulama hiç yüklenmemiş gibi yeniden yüklenebilir ancak whaff ta önemli olan üyelik adresin. Aynı isim yada maille giriş yaparsan, ya da uygulama cihazın aynı olduğunu algılıyorsa bişey yapamazsın maalesef.

vicdum

Katılımcı Üye
30 Ocak 2016
579
0
Deepcity
Amacın Hesabından Çıkış Yapmaksa Ayarlar>Uygulamalar>İndirilenler>Whaff>Verileri Temizle
Amacın Uygulamayı Hiç Yüklenmemiş Gibi Yapmaksa Cihazı Fabrika Ayarlarına Döndürmen Yeterli

yunus0578

Üye
25 Eki 2015
177
0
Cihazı sıfırlayınca ya da hard reset atılınca uygulama hiç yüklenmemiş gibi yeniden yüklenebilir ancak whaff ta önemli olan üyelik adresin. Aynı isim yada maille giriş yaparsan, ya da uygulama cihazın aynı olduğunu algılıyorsa bişey yapamazsın maalesef.

benim amacım kendi davetiye kodumu bir cihazda sürekli sıfırlayarak kullanmak adresler farklı olacak evet

mahvettin

Katılımcı Üye
18 Mar 2015
371
0
yok ole bi dünya :)
her cihazın bi id si var root ve xposed modülleriyle donkeyxxx uygulamasıyla denemiştim ama o senin dediğin baştan kod girme penceresi gelmedi. fabrika ayarlarına dönmeklede yapamazsın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.