Android whatsapp koddan etkilenmemek

bgkaptan

Yeni üye
17 Mar 2018
16
0
Selam aleyküm THT ailesi
Whatsapp uygulamasında kod denilen rakamlar ve noktalardan oluşan bir mesaj var bu mesaj geldiğinde mesajda gönderemiyorum mesaj da alamıyorum bunun bir çözümü varmı varsa bilen birisi söyleyebilirmi ? Cihazım android
Şimdiden teşekkürler

bgkaptan

Yeni üye
17 Mar 2018
16
0
Reel numaram whatsapp için yasaklandı o yüzden fake numara kullanıyorum silersem bidaha giremem textnow veya ona benzer uygulamalardan alınan nunaradan değil kod gelince elim kolum bağlı oluyor etkisinin geçmesini beklemekten başka bir çarem yok:/

HusnuBey

Katılımcı Üye
23 Mar 2018
283
1
~/
Reel numaram whatsapp için yasaklandı o yüzden fake numara kullanıyorum silersem bidaha giremem textnow veya ona benzer uygulamalardan alınan nunaradan değil kod gelince elim kolum bağlı oluyor etkisinin geçmesini beklemekten başka bir çarem yok:/

SafeUM programıyla +371 li numara alarak wp silseniz bile tekrardan kurabilirsiniz sorunsuz..

Liserjik

Kıdemli Üye
11 Ağu 2018
2,180
7
6

Bu olay kimyasal bir tepkime ve ya biyolojik bir reaksiyon değil :gozkirpan. Tekrar yazılımı kullanman için tüm verileri silmen (ki numaran da gidecektir) ve ya bu hatanın yapımcılar tarafından tespit edilip düzeltilmesi gerekir.

bgkaptan

Yeni üye
17 Mar 2018
16
0
Whatsapp tan mesaj atabilirsen ordan daha kolay anlatırım aslında numaralar ücretli ama bi panel açığı gibi birşey var 74 ülkenin numarasını ücretsiz bi şekilde alabiliyoruz

O kadar yazılım güncellemesi whatsapp güncellemesi falan geliyor ama bi fayda etmiyor :( tanıdığım bi kaç kişi var onlar etkilenmiyor kod dan aynı telefon aynı model kullanıyoruz ama onlarlada aram bayaa kötü

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.