Mobil Androidde keyloger görevi gören böcek

pia ela

Üye
18 Ocak 2013
80
0
çorum
Herkese hayirli kandiller android telefonda cihazin icine yerlestirilmis bi spy böcek varsa bunu nasil devre disi birakabiliriz telefonun içini acamiyorum çünkü gömülü batarya var ekrandan acilmasi lazim bu da ekrana zarar verebilir ve ayni sey tamirciler ic8nde gecerli bunu nasil çözerim en azindan devre dışı birakamasam bile klavye tuslamalarını nasil gizlerim yardim etmek isteyen ve yardimi olacak olanlara simdiden tesekkurler allah razi olsun

11 Tem 2014
95
0
mardin
bana göre böyle bişey mümmkün değil eğer telefona böcek yerleştirilip klavye tüşların kopyalanıyorsa bunun telefonda mutlaka bi uygulaması vardır iyice kurcala telefonu ama ben telefona donanımsal olarak böyle bir böcek yerleştirildiğne hiç ihtimal vermiyorum

WhoB

Yeni üye
10 Eki 2019
38
1
Antivirüste çıkması şart kesin diye bir ihtimal yok hadi onu da geçtim donanımsal olmasına bende pek ihtimal vermiyorum :/

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.