Anıtkabir'e oyun parkı yaptılar!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kadirbab08

Katılımcı Üye
14 Kas 2007
389
0
Unknow
park-1.jpg

Yuh be! Dünyanın örnek alıp, gıpta ettiği bi liderin kabrine bu saygısızlık yapılır mı?

Gerekçe olarak açıklama yapmışlar, özürleri kabahatinden büyük.
Demişler ki; çocuklar sıkılmasın diye yaptık.

Ya çocuk oraya Ata'sını tanımaya geliyor.
Yazıklar olsun.
Bu fikri açan mng kargo ve o izini veren anıtkabir sorumlularına yazıklar olsun.

Kaynak: Anıtkabir’e oyun parkı tepki çekti.

#AnıtkabirdeParkİstemiyoruz

Son düzenleme:

yasinbes

Katılımcı Üye
24 Nis 2016
874
1
Ukrain
park-1.jpg

Yuh be! Dünyanın örnek alıp, gıpta ettiği bi liderin kabrine bu saygısızlık yapılır mı?

Gerekçe olarak açıklama yapmışlar, özürleri kabahatinden büyük.
Demişler ki; çocuklar sıkılmasın diye yaptık.

Ya çocuk oraya Ata'sını tanımaya geliyor.
Yazıklar olsun.
Bu fikri açan mng kargo ve o izini veren anıtkabir sorumlularına yazıklar olsun.

Kaynak: Anıtkabir’e oyun parkı tepki çekti.

#AnıtkabirdeParkİstemiyoruz
Saçmalama Kardeşim Ya mezarın Üstünemi Yaptılar Parkı Tamam Ata'mıza Saygımız Sonsuz Fakat Anıtkabirin Önüne Yapmalarında Sakınca Olmadıgını düşünüyorum

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Değil ayıplamak, kutluyorum!

Karımla ben ne zamandır ziyaret edemiyorduk. Neden? 4 yaşında çocuğumuz var.

Bu haftasonu gideriz, önce eşim gider saygı duruşunu yapar ben bakarım oyun parkında, ardından ben giderim eşim bakar. Ellerine sağlık!

Exploid

Katılımcı Üye
12 Şub 2016
871
0
Bana göre başarılı bir uygulama genelde büyükler giderdi neden çocuklarda gitmesin hem atasını ziyaret eder hemde oyununu oynar

mem-53

Üye
22 Haz 2009
157
0
Arkadaşlar alt tarafı oyun parkı yaptı oraya, saçmalamayın yahu sankı orda cıkan cocuk sesı Ataturk u rahatsız edıcek. Zaten bazı zıhnıyetler gecmısten bu yana Ataturk uzerınden pırım elde yaptı. Şimdi sıra cocuk parkınadan mı prım yapmaya geldı. Guluyom halınıze artık. Çunku bu laflar eskıde kaldı. oyle laiklık elden gıdıyo Ataturk elden gıdıyo lafları vs. vs. hıkaye bunlar.

Her neyse siz yine Hukumeti eleştirin adettendır.(sizin adetiniz yanı) :)

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Atam Çocukları Severdi Ama Keşki Biraz Uzağına Yapılsa Daha İyi Olurmuş Sen Rahat Uyu Atam

Üstad bence yeri iyi... Ankara'ya yaklaşık 4 sene önce taşındık. O zamandan beri eşim bir kez bile Anıtkabir'i ziyarete gidemedi. O zamanlar büyük kızım 4 yaşındaydı, o büyürken benim ufak bebe büyüdü.. Ne kadar terbiyeli olurlarsa olsunlar, büyük saygı gerektiren bir yere çocukları sokmaya cesaret edemedik.

Şimdi iki ebeveyn nöbetleşe çocukları kontrol eder.

kadirbab08

Katılımcı Üye
14 Kas 2007
389
0
Unknow
Ya dostum neden bahsediyosunuz?
Çocuk ile gidiyosanız çocukta görsün. Ne demek çocuğu bırakıp sırayla gideriz.
Asıl çocukların görmesi lazım.
Çocuklar bizim geleceğimiz.

AntiHackerTR

Yeni üye
30 Tem 2016
29
0
Bencede bu Atam'a saygısızlık !
Bence en yakın zamanda kaldırılması lazım !
YAZIKLAR OLSUN !

kadirbab08

Katılımcı Üye
14 Kas 2007
389
0
Unknow
Neyi destekliyosun anlamıyorum.
Çocuğun var Allah bağışlasın, ama dostum kabir de parkın işi ne?
Düşünür müsünüz?
Mezarlığa gidiyosunuz, ailenizi rahmetle anmaya. Ve bi bakıyosunuz mezarlık alanının ortasında çocuk parkı var.
Hoş bi durum değil. Kabirin yakınlarında oyun alanı olamaz.
Rahmetliye hakaret, saygısızlıktır.

KiritoTR

Katılımcı Üye
16 Tem 2016
442
0
120
Unknown
Bu saygısızlık falan diyenlerin aklıllarını anlamıyorum.. Kaç kere gittim anıtkabire küçük çocuklar sıkılıyo bağırıyo ağlıyolar nezaman eve gidicez diye tabi siz saygı duyuyosunuz hergün gidiyosunuzdur (!) anıtkabire anlatmama gerek yok gayet iyi olmuş oyun parkı yapılması ama keşke daha kaliteli bişey yapsalardı standart park olmuş

RedHour

Kıdemli Üye
22 Eki 2012
4,097
1
Sivas
Çok mantıklı bir hareket tebrik ederim düşünen ve gerçekleştiren kisileri çocuklar için daha iyi olacak en azından aileler giderken daha rahat olur.

Bunu saygısızlık olarak görenlere bir iki lafım olurda çok ağır olur gereksiz tartışma çıkarmaya gerek yok.

D0T

Üye
20 Ağu 2016
56
0
Sizin derdiniz büyük atatürkümüze ülkemize kabire ölüye saygı değil burada herhangi bir sorun olmadığını bu parkın herhangi bir sakınca göstermediğini hepiniz biliyorsunuz sizin derdiniz insanları suçlamak ve böyle saçma sapan şeyler buluyorsunuz, anlayın rezil oluyorsunuz.

SerdarCoruk

Uzman üye
17 Ağu 2015
1,302
8
127.0.0.1
Sanki gelip, direk kabrin hemen önüne koydular da, böyle tepki veriyorsunuz. Adamın birisi yazmış " Bizim çocuklarımız oraya Ata'mızı görmeye gidiyor, parkta oynamaya değil. " ulan 4-5 yaşlarında ki çocuğun ne kadar aklı yeticek bana anlatır mısın? çocuk bu ya neyin derdini yapıyorsunuz?

Oturup düşünüyorlar nereden başlatabilirim bu algı operasyonunu? al şuna bak. Oyun parka yapıldı, ATA'ya saygısızlık (!!!!!!!!!) böyle yapanlar gidin o parkta oyun oynayın.

mem-53

Üye
22 Haz 2009
157
0
"Çocuk parkı bahane.
Hükümeti eleştirmek şahane. "

Ataturk'e en buyuk saygısızlık onun uzerınden prım yapmanın derdınde olmaktır. Sizin Ataturk sevgınız insanı Ataturkten sogutur yahu sankı orası dinsel mabet yerı. tovbe yarabbı.

Bence de orada cacuk parkının yapılmasında hıç sakınca yoktur.

Son düzenleme:

Unfounded_

Üye
27 Tem 2016
77
0
Ata'm görse mutlu olurdu. Çocuklara bayram hediye etmiş bir adam çocuk parkını mı saygısızlık görecek?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.