AnKeBuT Source Generator (Full Source)

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Teşekürler hocam paylaşım için.
Kıyaslama yapsanız vb6 da mı hazırlanan daha kolay ,zahmetsiz vede sonucu en iyi olur, yoksa bu vb.net (visual studio 2010,2012,2015 oluyo herhalde yada vb6 tının dısında kalanlar) dedıklerımı. Tabi herşey kod da bitiyor. Sizin tercihiniz hangisi olurdu.

Tercih zevk meselesidir kardeşim. Vb6 candır benim için. Ancak sadece crypter yaparken vb6 tercih ederim ben. Yapacağım programa göre vb.net veya c# önceliğimdir her zaman :)

bydede58

Üye
6 Eyl 2006
68
0

Cevap için tesekkurler.
Hocam sağ taraftaki key ve sublar dan
Örneğin RunPe Sub ve karsısındaki kod, Bu kodu 5adet runpemizden herhangi birine (public sup) karsısına yapıstırıp bu bes runpeden farklı ve yeni bir runpe elde etmek deilmi amacımız.
Aynı şey rc4 içide gecerli function nun karsısına vede ilerde cagırma kodumuz olcak bunlar.
Burada saf dokumanlarla crypter hazırlama videonuzda gormediğim bir şer var. Oda split key.
Stub hazırlarken sub main kod dokumunde vardı bu ibare. Bu split keyide sub maindeki split yerinemi yapıstırcaz.
Teşekürler

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!

Cevap için tesekkurler.
Hocam sağ taraftaki key ve sublar dan
Örneğin RunPe Sub ve karsısındaki kod, Bu kodu 5adet runpemizden herhangi birine (public sup) karsısına yapıstırıp bu bes runpeden farklı ve yeni bir runpe elde etmek deilmi amacımız.
Aynı şey rc4 içide gecerli function nun karsısına vede ilerde cagırma kodumuz olcak bunlar.
Burada saf dokumanlarla crypter hazırlama videonuzda gormediğim bir şer var. Oda split key.
Stub hazırlarken sub main kod dokumunde vardı bu ibare. Bu split keyide sub maindeki split yerinemi yapıstırcaz.
Teşekürler

O keylerin tamamı haberleşme için gerekli olan keyler evet. Hani o saf kodlardaki delimitadorlar vardı ya işte onların biri split key diğer rc4 key. Rc4 sub ve runpe sub da zaten modülleri çağırdığımız kodlar. Yani bu programla sen kod yerleştirmek zorunda kalmıyosun hepsi otomatik olarak hazırlanıyor. Senin yapman gereken tek şey copy paste :)

bydede58

Üye
6 Eyl 2006
68
0
Evet hocam süper olmus program. Valla o programdan cıkıp diğerine giriyodum, şimdi hepsi tek programda elinize sağlık.

bydede58

Üye
6 Eyl 2006
68
0
Hocam verdiğiniz programı kullanarak stup ve clien ti olusturdum. Yalnız program split hey ve rc4 keyleri yerlestirirken " " tırnak isareti acmıyor ve buda vb 6 ta stup ve klientt e kayıt yapıp cıkarken hata veriyor. Benim gibi yeni baslayanlar tırnak işaretinı eklerlerse sorun hallolur.
Saf kodlarla olusturduğum crypterda, criptoladığım hakoops exe serverleri calısırken, bu programın kodları ile olusturduğum crypetlarda ise, hakopsun serverini cryptolarken hata veriyor yada exe dosyası cryptolandıktan sonra calısmıyor.

Sorun bendemi pcdemi vb6 programındamı anlamadım valla.

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Hocam verdiğiniz programı kullanarak stup ve clien ti olusturdum. Yalnız program split hey ve rc4 keyleri yerlestirirken " " tırnak isareti acmıyor ve buda vb 6 ta stup ve klientt e kayıt yapıp cıkarken hata veriyor. Benim gibi yeni baslayanlar tırnak işaretinı eklerlerse sorun hallolur.
Saf kodlarla olusturduğum crypterda, criptoladığım hakoops exe serverleri calısırken, bu programın kodları ile olusturduğum crypetlarda ise, hakopsun serverini cryptolarken hata veriyor yada exe dosyası cryptolandıktan sonra calısmıyor.

Sorun bendemi pcdemi vb6 programındamı anlamadım valla.

Bak bu eksik gözümden kaçmış benim onu müsait bi zamanda halledeyim ben. Hakops serverinde ise rc4 veya runpe kaynaklıdır tahminim. Büyük ihtimalle de rc4 kaynaklı. Farklı rc4 veya runpe kombinasyonları denemeye çalış sorun düzelirse sorun yok demektir :)

bydede58

Üye
6 Eyl 2006
68
0
Hocam galiba kodlarda sıkıntı var. Bu seferde nj rat serverlerini denedim , hepsinde serveri bozdu.
Win 10 da serveri tıkladığımda bu uygulama bilgisayarnızda calısamıyor hatası veriyor.

srhtgvn

Uzman üye
5 Ocak 2016
1,158
0
16
Paylaşım güzel ama program tam olarak ne işe yarıyor kusura bakmayın daha yeni olduğumdan :))))

Son düzenleme:

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Hocam galiba kodlarda sıkıntı var. Bu seferde nj rat serverlerini denedim , hepsinde serveri bozdu.
Win 10 da serveri tıkladığımda bu uygulama bilgisayarnızda calısamıyor hatası veriyor.

Geçen gün bakayım dedim programa, kodlarda 3-4 yerde sorun buldum onları halledeyim dedim hallettim. Daha sonra hazır elime almışken bi kaç ek özellik ekleyim dedim programı komple bozdum :D Daha geniş bi zamanda yeniden yapıcam inşAllah kardeşim

bydede58

Üye
6 Eyl 2006
68
0
Olur hocam olur. Sayeniz dogru kodu bulmak icin herhalde 20 30 tane crypter yapmısımdır. Artık vb 6 yı gözüm kapalı kullanabiliyorum. :D:D Ama program gercekten cok kullanıslı pratik ve zamandan ciddi tasarruf sağlıyor.
Bu antilerin sezgisel taramalarını nasıl gecebiliriz. Sunu anladım oyle copy paste ile videolardakini taklit ederek felan gecilemiyor.
O undedected bolumundeki videolarla felan (ollydbg, smartassembly,ep değişimi, res hacker ikon versiyon) anca virus tarama sitelerinde 35/0 gibi sonuclarla show yapmaktan oteye gecmiyor.

Crypter kullanmadan vb.net ile nj rat ın serverini fudladım, virus tarama sitelerinde 35/0 gibi sonuc aldım. Fudladığım server exe sini, sanal pc min masa üstüne bırakır bırakmaz, Avira exe yi parcaladı cerez gibi yedi, daha calıstırmadım bile :D:D:D .
Eğer siz gecebiliyosanız tiyo verirseniz o yıne dogru younlasayım,

Son düzenleme:

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Olur hocam olur. Sayeniz dogru kodu bulmak icin herhalde 20 30 tane crypter yapmısımdır. Artık vb 6 yı gözüm kapalı kullanabiliyorum. :D:D Ama program gercekten cok kullanıslı pratik ve zamandan ciddi tasarruf sağlıyor.
Bu antilerin sezgisel taramalarını nasıl gecebiliriz. Sunu anladım oyle copy paste ile videolardakini taklit ederek felan gecilemiyor.
O undedected bolumundeki videolarla felan (ollydbg, smartassembly,ep değişimi, res hacker ikon versiyon) anca virus tarama sitelerinde 35/0 gibi sonuclarla show yapmaktan oteye gecmiyor.

Crypter kullanmadan vb.net ile nj rat ın serverini fudladım, virus tarama sitelerinde 35/0 gibi sonuc aldım. Fudladığım server exe sini, sanal pc min masa üstüne bırakır bırakmaz, Avira exe yi parcaladı cerez gibi yedi, daha calıstırmadım bile :D:D:D .
Eğer siz gecebiliyosanız tiyo verirseniz o yıne dogru younlasayım,

Gereksiz diye bişey yok kardeşim olur mu öyle şey. Her antinin yapısı taraması sistemi farklıdır. Önce antileri tanıyacaksın ki ona göre crypter yapacaksın :)

bydede58

Üye
6 Eyl 2006
68
0
:RpS_blink::RpS_blink::RpS_blink:Hocam crypter yapmak kim ben kim. Yazılım bilmiyorum ki antileri tanıyım , yazayım

bydede58

Üye
6 Eyl 2006
68
0
:RpS_crying::RpS_crying: İllaki ana karninda ogrenmiyorlar hocamda, bu işin ilmini okumadan mantığını kavramak ve ogrenmeye calısmak baya zor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.