Yazılım | Programlama Anket Sitesi Yapımı Hk.

MaskedMenace

Katılımcı Üye
24 Ara 2015
252
0
injustice
Herkese iyi geceler,

Başlıktanda anlaşılacağı üzere bir anket sitesi yapmak istiyorum fakat mantığını merak ettim ve sormak istiyorum. Açıklamak gerekirse;

dışardan siteye direkt olarak giriş yapıldığında anket bölümü açılacak ve kullanıcılar ankete bilgi formunu doldurduktan sonra katılabilecekler.anket yapıldıktan sonra kaydet dendiğinde ise bu anketteki bilgiler veritabanına kaydedilecek ve admin panelinden giriş yapıldığında yönetici olarak bu anketlerin verisi gözükecek.

Eğer yapılabiliyorsa instagram üzerinden girişle de bilgi formu es geçilebilir.

Web programcılığında büyük bir bilgi m olmadığı için soruyorum ben bu sistemi hazırlamam için hangi dili kullanmalı hangi yardımcı modüllerden faydalanmalı nasıl bir yol izlemeliyim ?

Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim

MaskedMenace

Katılımcı Üye
24 Ara 2015
252
0
injustice
Site kurmana gerek yok google form dan anket olusturabilirsin

Google'ı kullanmak istemiyorum site arkasına kendi logomu eklemek ve önde sade bir tema olmasını istiyorum.

Herhangi bir ücretsiz host al (domain çöp olsun) cpanel den softaculus a gel orada anket yazılımlarına bak.

o yazılıma biraz baktım İçerik yönetim sistemi gibi birşey mi yani ücretsiz host alıp içine atsam kurulummu yapar yoksa hali hazırda bir siteye araçmı yüklüyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.