ANKETE KATIL/Çiftlik vb para kazanma konuları yasaklanmalımı ?

Çiftlik türü para kazanma siteleri yasaklansınmı ?

• Kullanılan toplam oy
    40
  • Anket kapatılmış .

JeweLYaziliM

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
384
0
adana
Çiftlik oyunları vb. para kazanma oyunları forumun kalitesini çok fazla düşürüyor. Aynı siteden en az 10 tanede konu paylaşılıyor. Bence forumda bu tür sitelerin paylaşımı yasaklanmalı diye düşünüyorum. Çoğu zaten dolandırıcı.

Son düzenleme:

Birkouff

Üye
24 Eyl 2016
97
0
06-59
Aynı konu tekrar açıldığında konu hemen siliniyor, ve aktif üyelerin en fazla zaman harcadığı yerlerden biri. Benim oyum -1 olur...

Çiftlik oyunlarının çoğu dolandırıcı haklısınız şahsen ben aşağı yukarı hepsini denedim ve su an aktif olarak sadece 3 oyunda devam ediyorum. 3 ünden de ödeme aldım ve almaya devam ediyorum.

bekodark123

Uzman üye
31 Ocak 2012
1,402
0

https olmayan işini ciddiye almayan çiftlik sitelerine güvenirseniz tabii ki ödeme konusunda sıkıntı yaşarsınız.
Dolandırmayan yerlerde var yani.

RedWaltz

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,181
2
Berlin
.tk gibi bedava uzantılı sitelere girip emek veriyolar ödeme alamayıncada tüm siteleri kötüleyen birçok kişi var hem ne malum bir arkadaş çok bol kazançlı bir site bulamayacak bulursa paylaşamaz o zaman o yüzden yasaklanmasın

GroMsx125

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
3,018
5
23
J A P O N Y A
Ütopya online ve Çiftlik bank'dan şaşmam. Sonra diğer oynadığım 2 çiftlik sitesi gibi siteyi kapatıp kaçmasınlar. :D

Bilge Alp

Katılımcı Üye
8 Haz 2017
511
0
Böyle bir şeyin söz konusu olacağını sanmıyorum.İlk olarak zaten ödeme kanıtı istiyorlar.İkinci olarak birbirini tekrar eden konuları yöneticiler çöpe taşıyor.

JeweLYaziliM

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
384
0
adana
Böyle bir şeyin söz konusu olacağını sanmıyorum.İlk olarak zaten ödeme kanıtı istiyorlar.İkinci olarak birbirini tekrar eden konuları yöneticiler çöpe taşıyor.

Bu tür siteler nereden kar yapıyor ?

Sitelerde 1-2 reklam var onlarında bu büyük paraları verdiğini sanmıyorum

AVC1

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
531
0
ütopya online aktif bir site ve baya bi miktar para yatıran kişiler biliyorum.

1071malazgirt

Uzman üye
26 Haz 2015
1,781
8
Trafo
Bu tür siteler ister dolandırıcı olsun ister olmasın insana hiçbir şey katmaz. Diyeceksiniz ki para katar. Belki olabilir ancak emin olun size vereceği para sizden aldığı vakte değmez

Bilge Alp

Katılımcı Üye
8 Haz 2017
511
0
hocam bu sitelerden millet ne paralar kaldırıyor bilmiyormusun ?
bir süre sonra gidip siteyi kapatıyorlar.
Dostum zaten böyle bir şey olsa o zaman Türk Hack Team Yöneticileri neden İnternetten Kazanç Kategorisi açtılar.Doğrudur adamlarda bize verdiklerinden kat kat daha çok para kazanıyorlar ama adamların sistemi bana göre bir şey diyemezsin.Adamlar kurmuş adamlar yönetiyor aldıkları paradan da onlara para kazandıranlara bir iki kuruş ödüyorlar.

JeweLYaziliM

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
384
0
adana
Dostum zaten böyle bir şey olsa o zaman Türk Hack Team Yöneticileri neden İnternetten Kazanç Kategorisi açtılar.Doğrudur adamlarda bize verdiklerinden kat kat daha çok para kazanıyorlar ama adamların sistemi bana göre bir şey diyemezsin.Adamlar kurmuş adamlar yönetiyor aldıkları paradan da onlara para kazandıranlara bir iki kuruş ödüyorlar.

bizim burada şikayet ettiğimiz para kazanma bölümü değil orada bulunan çiftlik siteleri

Bilge Alp

Katılımcı Üye
8 Haz 2017
511
0
bizim burada şikayet ettiğimiz para kazanma bölümü değil orada bulunan çiftlik siteleri
Ama dostum bende diyorum ki zaten arka arkaya açılan konuları yöneticiler kaldırıyor.Eğer ısrarla açmaya devam ediyorsa da ceza veriyorlar.Yanlış anlama sana bir şey dediğim yok.Kendince haklı olabilirsin ama benimde dediğimi lütfen bir düşün.Ayrıca lütfen tartışmayı devam ettirip konuyu amacından uzaklaştırmayalım.İyi çalışmalar diliyorum.

gikaa123

Kıdemli Üye
26 Haz 2012
2,605
1
62
Dostum internet ortamında muhtamelen bir arkadaşın paylaştığı siteye üye olup yatırım yaptın ve site scam çıktı. Diğer bütün siteleri kötülemek niye ? ben yatırdığım parayı 3e katladım çiftlik sitesinde ? internetten kazanç ortamı tamamen riskdir.Sitenin nasıl para kazandığı ayrı bir konu çok değişikyöntemleri var kimisi senin yatırdığın parayı alıp başkaa yere yatırıyor kazanıyor kimisi reelde başka iş yapıyor o paralarla ..1 site için tüm sitelere suç atılamaz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.