Anlatımlı Dj programı(Sam Broadcaster) Resimli Hepiniz DJ Olabilirsiniz !!!

THE_MILLER

Katılımcı Üye
8 Ocak 2007
459
21
85
Italy // Roma
Evet arkadaşlar hepizin olmasada birçoğunuzun dj lik merakı vardır.
Çeşitli yerlerde ve serverlarda dj lik yapıyorsunuzdur.Ayrıca program şarkı aralrında effect vermenize olanak sağlıyor ve şarkılar arasında yumuşak geçiş yapabiliyor.Ben burda size Sam broadcaster 3 adlı dj programının linkini vericem ama öce biraz programı tanıyalım.
Programı bilgisayarımıza kurduktan sonra karşımıza aşağıdaki gibi bir pencere çıkıyor.

adszhs6.png

burdan da üstteki sekmelerden desktop B seçeneğine tıklıyoruz karşımıza aşağıdaki pencere geliyor
adsz123756nz5.png

Burda statistic relays bölümünde mause de sağ tıklayın ve new diyin live365 statistic rely seçip ok dedikten sonra dedikten sonra orda artıq nerde dj lik yapcaksanız oranın bilgilerini giriyorsunuz.Durun daha bitmedi…
Şimdi sırada encoders bölümü var onuda resimde gösterdim ordada aynı adımları uyguluyoruz sağ tıklayıp new dedikten sonra seçili olan kalsın(legacy mp3 seçili olması lasım)ok dedikten sonra orayada istenilen bilgileri giriyorus ven ok diyorus evet proragmımımıs hasır
sdsyh2.png

Ve artık yayını alma zamanı geldi onuda anlatim hemen.Programı çalıştırdıktan sonra desktop B kısmına gidiyoruz ve encoders bölümünde resimde gösterdiğim 1.serveri seçip hemen üstündeki play tuşuna bastığınızda yayın sizdedir.Yayını bırakmak istediğinizde ise hemen yanındaki pause tusuna basmanız yeterli.
adsz526352zm2.png

Evet artık dj lik yapabilirsiniz ama ben anons felan yapmak istiyorum diyorsanız okumaya devam o zaman.
Şimdi aşağıdaki resimde herşey açık ama ben yine anlatim.Öncelikle mikrofonla konusmayı anlatıcam.Resimde gördüğünüz gibi en sağ tarafta Voice fx bölümü var ordan Mic off tusunun üstüne tıklamanız gerekiyor daha sonra hemen altındaki press to talk seçeneğine basılı tutarak konusabilirisiz ama dikkat edin basılı tutmanız gerekiyor ama ben öle tutamam diyorsanız hemen altında lock talk seçeneğine basın ve artık konusabilirsiniz ve effect verebilirsiniz.Effect dedik peki nasıl effect vercez?Hemen anlatıyorum yine en sağ tarafta sound fx menüsü var orda hemen altında küçük küçük karelerde effect ler avr onlara basarak effect verebilirsiniz yada kendniniz hazırlayıp programın kalsörlerine koyabilirsiniz.Ve gelelim şarkıları nereye koyacağımıza.Onu da hemen anlatıyorum en soldaki menüde yani playlist bölümünde playlist ve track a tıklıyoruz hemen altındaki menüde bir iki şey çıkabiilir onları siln şarkılarınızı bu alttaki bölüme sürükle-bırak yöntemi ile getirin ve yine sürükle bırak metodu ile sevdiğiniz şarkıları orta bölümdeki Queue bölüme kopyalayın ve artık şarkıları çalabilirsiniz.
adszik2.png

Artık linki verelim dimi
smile.gif

burdan indirebilirsiniz…
//Alintidir

TranquaL

Yeni üye
31 Ocak 2008
1
0
Sam4 kullanıyorum.. bu 2.versiyonu gerçi araLarında pek bir fark yok fakat sürüm farkı var.
Southcast kullanıyordum. Sam beni kendine bağLadı...

Yinede payLaşim İçin teŞekkürLeR.

TsuGuse

Katılımcı Üye
2 Eki 2007
678
16
dj li le uğraşan arkadaşların işine yarayacak bi program

PaYLaŞıM içiN TŞK..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.