Anlık İstihbarat

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,134
0
32
Istanbul
Beyler şuanda ciddi bir operasyon var.Anlık olarak size bildirmeye çalışacağım.önemli bilgileri olan arkadaşlar buraya yazsın

Sosyal medya ---

KUVVET KOMUTANLARI DİREKT OLAYA MÜDAHALE EDİYOR GENEL KURMAY BAŞKANI ORDUNUN BAŞINDA IRAK'A GİRDİ.

ÇEŞİTLİ İLLERDE BDP BİNALARI YAKILIYOR.

BEST FM TÜM GÜN BOYUNCA YAYIN YAPMADI.

KUVVET KOMUTANLARI IRAKTA (TARİHTE İLK)

--- habertürk ---

Diyarbakır'a geçtiğimiz gün Amasya Merzifon'dan takviye olarak gelen 151. filo ile 152. filoya ait 32 savaş uçağı da sınır ötesi harekata katıldı.

İngiliz haber ajansı Reuters, "Türk askeri, Kuzey Irak sınırından 4 km içeri girdi" haberini geçti.
 
Son düzenleme:

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,134
0
32
Istanbul
içeride 5000den fazla askerimiz var ve hala takviye kuvvetler gidiyor.kuvvet komutanları ırakta.ciddi bir operasyon
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.