Anonim Sms Nasıl Atarım

Gladiaus

Katılımcı Üye
17 Tem 2021
316
80
Şuşa
Başka adama sms nasıl gönderilir?
İnstagram için link göndermek
yani phishing yapıcam
 

livcon

İstihbarat Tim Asistanı
21 Tem 2021
137
65
19
Başka adama sms nasıl gönderilir?
İnstagram için link göndermek
yani phishing yapıcam
Merhaba,

Forumda bunun için daha önceden paylaşılmış bir konu vardı. Aşağıya linkini bırakıyorum, umarım yardımcı olur.


İyi günler :)
 

Cptax

Üye
17 Tem 2021
80
20
15
Başka adama sms nasıl gönderilir?
İnstagram için link göndermek
yani phishing yapıcam
Konu Linki: Nasıl Anonim Olarak Mesaj Gönderilir (SMS)

Nasıl Anonim Olarak SMS Gönderebiliriz?


Başlamadan önce:


Bu konu 2 farklı dilde daha mevcuttur. İsterseniz göz atabilirsiniz.


İngilizce: How To Send Messages Anonymously (SMS)
İsveççe: Hur Man Skickar Meddelanden Anonymt (SMS)


Selamlar ve yeniden hoş geldiniz. Bugün bu konuda sizlere kullanışlı bir API takdim edeceğim. Bu API, anonim olarak birilerine mesaj göndermemize olanak sağlıyor. Bunu daha önceden kullanmayı denedim ama sadece Linux’ta çalıştı (Android de bir Linux olduğu için Android’de de çalışıyor) . Sanırım denemeleri python ile yaptığımdan da bahsetmeliyim. Diğer programlama dillerinde nasıl çalıştığından emin değilim ancak sanırım python ile sadece Linux’ta çalışıyor.


Her neyse şimdi bu API’yi göstermeye geçeceğim (Evet şimdi, bu API haricinde gereksiz yorumlarda bulunmayacağım).
İlk olarak bu site sayesinde birine mesaj gönderebiliyoruz. Fakat günlük sadece bir mesaj gönderme hakkımız var. Eğer daha fazla mesaj atabilmek istiyorsak para ödemeliyiz. Nasıl çalıştığını da açıklayayım.


API Kodları:


Başlamadan önce API kodlarını yazıyorum. Curl, Python, Ruby, Node.js, Javascript, PHP, C#, Java, Powershell ve Go dilleri için API’yı aşağıda bulabilirsiniz.


CURL


Kod:


$ curl -X POST https://textbelt.com/text \ --data-urlencode phone='5555555555' \ --data-urlencode message='Hello world' \ -d key=textbeltPYTHON


Kod:


import requests resp = requests.post('https://textbelt.com/text', { 'phone': '5555555555', 'message': 'Hello world', 'key': 'textbelt', }) print(resp.json())RUBY


Kod:


require 'net/http' require 'uri' uri = URI.parse("https://textbelt.com/text") Net::HTTP.post_form(uri, { :phone => '5555555555', :message => 'Hello world', :key => 'textbelt', })


NODE.JS


Kod:


// Using request const request = require('request'); request.post('https://textbelt.com/text', { form: { phone: '5555555555', message: 'Hello world', key: 'textbelt', }, }, (err, httpResponse, body) => { console.log(JSON.parse(body)); }); // Using axios const axios = require('axios'); axios.post('https://textbelt.com/text', { phone: '5555555555', message: 'Hello world', key: 'textbelt', }).then(response => { console.log(response.data); })JAVASCRIPT


Kod:


fetch('https://textbelt.com/text', { method: 'post', headers: { 'Content-Type': 'application/json' }, body: JSON.stringify({ phone: '5555555555', message: 'Hello world', key: 'textbelt', }), }).then(response => { return response.json(); }).then(data => { console.log(data); });PHP


Kod:


$ch = curl_init('https://textbelt.com/text'); $data = array( 'phone' => '5555555555', 'message' => 'Hello world', 'key' => 'textbelt', ); curl_setopt($ch, CURLOPT_POST, 1); curl_setopt($ch, CURLOPT_POSTFIELDS, http_build_query($data)); curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, true); $response = curl_exec($ch); curl_close($ch);C#


Kod:


using System; using System.Collections.Specialized; using System.Net; using (WebClient client = new WebClient()) { byte[] response = client.UploadValues("http://textbelt.com/text", new NameValueCollection() { { "phone", "5555555555" }, { "message", "Hello world" }, { "key", "textbelt" }, }); string result = System.Text.Encoding.UTF8.GetString(response);JAVA


Kod:


final NameValuePair[] data = { new BasicNameValuePair("phone", "5555555555"), new BasicNameValuePair("message", "Hello world"), new BasicNameValuePair("key", "textbelt") }; HttpClient httpClient = HttpClients.createMinimal(); HttpPost httpPost = new HttpPost("https://textbelt.com/text"); httpPost.setEntity(new UrlEncodedFormEntity(Arrays.asList(data))); HttpResponse httpResponse = httpClient.execute(httpPost); String responseString = EntityUtils.toString(httpResponse.getEntity()); JSONObject response = new JSONObject(responseString);POWERSHELL


Kod:


$body = @{ "phone"="5555555555" "message"="Hello World" "key"="textbelt" } $submit = Invoke-WebRequest -Uri https://textbelt.com/text -Body $body -Method PostGO


Kod:


import ( "net/http" "net/url" ) func main() { values := url.Values{ "phone": {"5555555555"}, "message": {"Hello world"}, "key": {"textbelt"}, } http.PostForm("https://textbelt.com/text", values)
Şimdi Bu API’yı Kullanalım Ve Bir Mesaj Gönderelim


Pekâlâ, ben pythonda çalıştıracağım. Eğer beni tanıyorsanız python kullanıcısı olduğumu bilirsiniz. (Hayır, kesinlikle diğer dilleri bilmediğimden dolayı değil )
Şimdi yeni bir IDE açalım ve kodları kopyalayalım.


Görebildiğiniz üzere yukarıdaki kod çok da kullanıcı dostu değil. Bu yüzden düzenleme gereği duyuyorum. Böylelikle bunu kullanması daha kolay ve kullanışlı yapabiliriz.


Şimdi kod daha güzel görünüyor ayrıca kullanım kolaylığı için kullanıcı input’ları ve onaylama kısmı ekledim. Eminim ki bu hali daha güzel. (Bu kodları konunun sonunda bulabilirsiniz - İngilizce olarak)


Şimdi programı çalıştırma zamanı. Hadi bakalım çalışıyor mu.


Pekâlâ, kodu çalıştırdık. Sizin cihazınızda bu hatayı vermemesi lazım, en azından eğer ki bu sizin ilk mesaj denemenizse doğal olarak.


Tahminimce sonucu merak ediyorsunuzdur. Merakınız aşağıdaki resim ile sonlanacak.


Ve işte bu kadar. Başardık. Bir Amerikan numarası yazdığımız mesajımızı gönderdi. Ama asla unutmayın ki API sadece bir SMS’e izin veriyor, yani maksimum 160 karakter. Eğer metniniz 160 karakterden uzunda mesajı göndermeyecektir.
Bu binary metnin ne olduğunu merak edenler için: Orada selam yazıyor 


Son Sözler


Bugün sizlere kullanışlı olduğunu düşündüğüm bir API tanıttım. Umarım size yararı da dokunur. Kendinize iyi bakın ve bugünlük hoşçakalın.


Önemli: Ne ben ne de TurkHack Team kullanımınızdan doğan sorumlulukları kabul etmemektedir.


Benzer Konu: Anonim sms atmak Linux THT özel


(Dipnot: Tüm bu konuyu kendim yazdım. Bu yüzden kaynak eklemiyorum. Teşekkürler)


Python Kodları:


Kod:


import requests while True: number = input("Enter the Target's phone number (With the country code, but without '+':") message = input('Enter your message: ') print(f'Receiver : {number}\nYour Message: {message}') print("If you want to continue (1)\nIf you want to change the info above(2)") edit=int(input()) if edit==1: resp = requests.post('https://textbelt.com/text', { 'phone': number, 'message': message, 'key': 'textbelt', }) response = resp.json() if response['success'] == False: print('ERROR : ',response['error']) elif response['success'] == True: print('DONE! Your Message ID is:',response['textId']) break elif edit==2: continue else: print("Wrong Command!\nBe sure you to check the message info for security") continue

Oku kardesim linki atmaya uğraşmadım kopyala yapıştır yaptim direk
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

kurtdereli

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
19 Tem 2020
1,072
209
13
-Türkistan-
Anonim Sms atma ile ilgili siteler programlar vs. bulunuyor fakat kali linux işletim sistemi için den gerekli toolları kali linuxa kurup ta anonim sms atabilirsiniz. İnternetten araştırırsanız, siteleri de toolları da bulabilirsiniz.
 

serhatas1

Üye
16 Haz 2020
67
2
selam kardeşim freetone + pandavpn kullanarak panda vpn'den ülkeni unites states olarak seçmen ve reklamı geçıp free amerıka vpnı aldıktan sonra freetoneye gırıp creat account dıyıp kayıt olduktan sonra sana bır 10 kontürlük denem numarası verıyor bu yontemle hedef kurbanının telefonuna sms gonderebılırsın.

ek olarak whatsapp numarası alıp yabancı whatsapp numarasından ınstagrammış gıbı tanıtıp kurbanı tongaya duşurmeyi deneyebilirsin. onuda şoyle yaparsın * freetone'dan aldıgın numaraya whatsapp kodu gonderırsın ve freetone arayüzüne 1 kaç defaya mahsus yanılmıyorsam kod geliyor.

sana tavsiyem türk basmaman olacaktır. aksi taktirde sorumluluk kabul etmiyorum.
 

Nonantiy

Moderatör
28 Haz 2020
1,058
232
Kayseri
Merhabalar, bu işlemi bellirli şirketlerin sms göndermek için kullandığı API ile yapabillirsiniz. İnternete Free Sms API yazarsanız önünüze zaten çıkacaktır. Fakat kişin geri verdiği cevabı alamasınız.

İyi günler.
 

ofsng

Yeni üye
28 Haz 2021
3
2
40
Başka adama sms nasıl gönderilir?
İnstagram için link göndermek
yani phishing yapıcam
Arkadaşlar free Tone, textmeup gibi uygulamalar kullanabilirsiniz. Bunlarda SMS atmayı önermiyorum çünkü belli bir miktar kontür var (10 / 5) o yüzden numarayı başta panda VPN ile los angeles 7 olarak giriş yapın. (Tabi artık çoğu kez olmuyor çünkü ücretsiz Kullanım için reklam izlemek gerek ve izlemeye çalıştığında hata veriyor) ancak giriş yaparsanız VPN açık bir şekilde free Tone veya text me up gibi uygulamaları indirin. Uygulamayı açın ve Create account yazısı gelmesi lazım. Sadece login yeri varsa olmamış demektir. Login signup un üzerinde create account olacak ona tıklayın ve 5 numaradan birini seçin. Daha sonra WhatsApp Business veya GB WhatsApp'ı yükleyin. Yani normal whatsapp dışında bir whatsapp uygulaması yükleyin. Ve oraya aldığınız fake numarayı yazın SMS gelecek. Uygulamadan SMS i doğrulayın ve artık sınırsız kullanabilirsiniz. İstediğiniz whatsapp hesabına sınırsız mesaj atabilirsiniz. Ancak SMS atmak istiyorsanız belli bir kontür ile sadece birkaç mesaj atabilirsiniz. Yardımcı olduysam ne mutlu bana.
 

xKemikkiran

İstihbarat Tim Asistanı
22 Haz 2020
285
70
Merhaba bunun için bazı siteler vardır
Herhangi bir numaraya Anonim SMS göndermek için Web Siteleri Listesi: -
1. Seasms.com
Bu, çevrimiçi herhangi bir numaraya göndermek için 160 karakter mesajı destekleyen en iyi sitelerden birisidir ve herhangi bir kişisel ayrıntı kaydettirmeniz gerekmez ve herhangi bir numaraya ücretsiz SMS gönderebilirsiniz. Bunu denemek zorundasın.
2. Spicesms.com
Bu site sadece Hindistan'da SMS göndermenizi sağlar. Bu sitenin mesaj servisi çok hızlı çünkü mesaj hemen alıcı tarafına gönderilecek.
3. Smsti.in
Bu web sitesi, yalnızca bu site herhangi bir numaraya ücretsiz SMS göndermenize izin veren Hint sitesi olduğu için Hindistan'da SMS göndermesine ve alıcının gönderdiğiniz SMS'i aldığında da bildirim almasına izin verir.
4. Sendanonymoussms.com
Bu, kullanıcının kişisel bilgilerinizi kaydettirmeden isimsiz mesajlar gönderebilmesini sağlayan başka bir serin sitedir, ayrıca mesaj gönderme hızı da çok hızlıdır.
5. Armsms.com
Bu, dünyanın her yerinde kesinlikle ücretsiz olan herhangi bir mesaj göndermenize izin veren en iyi anonim SMS gönderme p ortalıdır.
İyi forumlar
Alıntıdır
 
Son düzenleme:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.