# AnonSec Hacked #

alexandre20

Katılımcı Üye
13 Tem 2022
904
702
PA$A'nın başarılı hack'lerinden bir tanesi daha.. demek isterdim ama bu diğerleri gibi değil, "sözde" hack olmuş. Sitede kimsenin göremeyeceği bir sayfaya konulmuş, linki olmayanın erişemeyeceği bir sayfada......

ArchieN

Underground Team Lider Yrd.
6 Eyl 2021
809
465
Saldırı Timleri
PA$A'nın başarılı hack'lerinden bir tanesi daha.. demek isterdim ama bu diğerleri gibi değil, "sözde" hack olmuş. Sitede kimsenin göremeyeceği bir sayfaya konulmuş, linki olmayanın erişemeyeceği bir sayfada......
Aynı yorumu banada yapmıştın nasıl olmasını istiyorsan daha iyisini kendin yap seninkini görüp örnek alalım o zaman 😁😁

Herkes burada bir emek veriyor. Paşa hoca çok değerli ve bilgili bir hoca. Sana beğendirmek için bu icraatları yapmıyoruz. Lütfen insanların emeklerine saygılı ol eğer beğenmiyorsan daha iyisini sen yap görelim. Öyle tepeden sallamayla olmaz böyle şeyler.

P4$A

Anka Emektar
13 Tem 2021
1,488
2,820
23
";-alert(1)-//
https://ownzyou.com/zone/146932 ya ha böyle yapmışım ,ha öyle ben yıllardır bu işi yapıyorum sırf sen index.php de gör diye arkadaki backdoor'u fark etsin diye mi ana sayfaya basayım yoksa adamın sunucuyu bot nete eklediğimi uyansın diye mi oraya koyayım, benim konularıma 10 mesajın varsa 9'u eleştiri ya hani eleştiremezsin de demiyorum ama hangi bir karşılık görelim anladın mı bende bunu yaptım diyebileceğin bir şey göster (az rekabet olsun). çocukca burada zırvalamayalım, anladın bence eleştirin varsa özelden at cevaplıyım.
Aynı yorumu banada yapmıştın nasıl olmasını istiyorsan daha iyisini kendin yap seninkini görüp örnek alalım o zaman 😁😁
sakin
Herkes burada bir emek veriyor. Paşa hoca çok değerli ve bilgili bir hoca. Sana beğendirmek için bu icraatları yapmıyoruz. Lütfen insanların emeklerine saygılı ol eğer beğenmiyorsan daha iyisini sen yap görelim. Öyle tepeden sallamayla olmaz böyle şeyler.
relax

P4$A

Anka Emektar
13 Tem 2021
1,488
2,820
23
";-alert(1)-//
Emeğine sağlık dostum,başarıların daim olsun
Teşekkürler, geri dönmüşsün hayırlı olsun.
Teşekkürler
Eline sağlık indexin güzelmiş.
Teşekkürler, tabiki de
Elinize sağlık.
Teşekkürler
Elinize sağlık hocam :)
Teşekkürler
Teşekkürler
Teşekkürler
Teşekkürler
Eline sağlık puşa baba ❤
Teşekkürler
Elinize sağlık hocam
Teşekkürler
Ellerinize saglik (y) 👋
Teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.