Anonymous Doser (Kullanım - İndirme Linki)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmetk128

Kıdemli Üye
27 Ocak 2016
3,287
0
Ötüken
biliyorum cok acemice olacak ama ping nasil atilir lutfen dalga gecmeyin daha yeniyim ve hic bi terimi bilmiyorum diyebilirim ve hedefim tabi imkansiz olsada saldiri timinden olmak istiyoruk

alfredallibe

Yeni üye
28 Ocak 2016
5
0
Siteye ping atıp ip adresini falan nasıl buluyoruz foruma baktım biraz bulamadım daha yeniyim kusuruma bakmayın:RpS_biggrin: teşekkürler

inSecurity

Uzman üye
13 Ara 2015
1,650
1
http://i.hizliresim.com/a2vWY2.jpg
Linkdeki şekilde oluyor hocam arkadaşın üzerinde test edeyim dedim internet hızında ve pinginde herhangi bir yavaşlama mevcut değil forumda yeniyim yardımcı olabilirsen sevinirim :)

program tam tersine senin netini yavaşlatıyor ve bağlantın kesilince programda kırmızı hata yani down yazıyor bu tür programlar aldatmacadan başka bişey değil.

barisoneyes

Yeni üye
2 Ocak 2016
3
0
program tam tersine senin netini yavaşlatıyor ve bağlantın kesilince programda kırmızı hata yani down yazıyor bu tür programlar aldatmacadan başka bişey değil.

teşekkür ederim yanıtladığın için fakat ddos diye bir olay var gençliğimde çok uğraşmıştım siber suçlar falan filan çıkınca silmiştim herşeyi, tekrar merak sardım o yüzden arıyorum önerebileceğin kaliteli bir dos attack varmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.