Anonymous Doser (Kullanım - İndirme Linki)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alegro60

Üye
9 Ağu 2015
98
0
tokat
güzel bir paylaşım :) fakat bir sorum olacak saldırı süresi ne kadar olmalı tahmini günler sürecek şekildemi olmalı?

EKIPVII

Katılımcı Üye
24 Haz 2016
734
1
Şuana kadar gördüğüm en etkili DDOS programlarından Ya siteyi bitiriyor gücü siteye yetmeyince de direkt sizin internetinizi kısa süreliğine kesiyor :puah:puah Öyle de böylede illa ki saldırıyor :puah:puah

hackedbyhacker2

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
585
2
windows 10
m kardeşim indirdim benim bilgisayar windows 10 açmadı ve az kalsın bilgisayara virüs bulaşıyordu bulaştı bende sildim bi el atsan olurmu diyorum zaten bu hack işlerinde yeniyim

FADEFALCON

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
298
0
Erzurum
Şimdi beyler sonuçta bir tane program her sıteyı çökertemez erısımı kapatamaz pek guvenmıyorum bunlarıa yanı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.