Anti-Sansür

Anti Sansürü Beğendiniz mi?

• Evet

Oy: 38 63.3%
  • HAyır

Oy: 22 36.7%

• Kullanılan toplam oy
    60

$c0rp!10

Yeni üye
27 Eki 2008
6
0
31
Ankara
yaw son zmnlarda bnm anti sansür çalışmamaya basladı hatta sildim yeniden yükledim ama deişen bişey olmadı yardım pls

by_mali77

Yeni üye
15 Kas 2008
24
0
arkadaşlar youtubeye sansürsüz girin youtube jacker var onu indrin o kadar ne uğraşıyorsunuz yok anti sansürü aç ayoutube yaz girsin v.b

6ok4y

Uzman üye
27 Tem 2008
1,234
4
(.*?)
kotaya düşman olan bu program ile youtube'ye 20 mb falan girersiniz

ayrıca izlediğiniz videolar için zaten kota attığını biliyorsunuz

ama anti sansür ile 2 katı kota atıyor

bilginize...

dj_sansür

Katılımcı Üye
3 Eyl 2008
485
0
Ben daha önce kullandım bir işe yaramadı.....
Nasıl kullanıldıgını anlatırmısınız...........
Elinize Saglık.................

toxic1103

Uzman üye
19 Mar 2009
1,344
0
28
ya nie tag eklemiosunuz hiç anlmam benm dolduruorum :D neyse verilmedi sanorımö bende bi ara kullanıodum ama pek sevmedim hemen pc yi açınca kendini gösterme iconunda dokunulmazşlık falan kötü bende dns değiştir sonra salla

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.