Anticiler Okuyun !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Victory*

Kıdemli Üye
22 Tem 2012
2,734
0
Konya
Herkese merhaba bu konumu aslinda hiç planlamadan doğaçlama yapıyorum eksiklerim varsa söyleyin editleyelim.

Buradan mia ve diğer saçma sapan paylaşım yapan ama saatinde banlanan akılsız kişilere sesleniyorum.
Sizler aklınız sıra formun huzurunu bozmaya çalışıyorsunuz ama mantıklıca bir düşün multi üyelikler alıp bandan zevk mi alıyorsunuz ?
Yöneticileri zamanında deşifre edip haklarında video çekip yaydınız ama ne oldu ? Hiç birşey.Bu olay yöneticilerin dediğiniz gibi salak olduğunu göstermez tam aksine size değer verip sizle konuştuğunu gösterir.
Belki anlamıyorsunuz ama burası öyle sıradan bir yer değil 10 yıldır kesintisiz emek verilerek yükselen bir sitedir.
Çocukluğu bırakında uğraşmayın artık.

Teşekkürler...

OnLy

Emektar
26 Ara 2005
836
35
Ötüken
yeni yetme kumda oynuyan ve sığ sularda dolanan kişiler kendini zaten belli eder öyle kişilere yorum yapmak bile anlamsız. Ama gel gör yapıyoruz..

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
10 yaşındaki çocuklar facebook'larını gördük hepsinin 10 yasında anneleri ellerini tutmadan gezmesine izin vermiyor. antici değil Lamer Team kuruyorlar kafaları sıra. ben hala Cool'um onlar uğraşıyor ama bom boş.

Black-Coder

Uzman üye
30 Mar 2013
1,090
0
siktir git amına kodumun pezevengi ne 11i kim neyi gördü

Senin hal ve hareketlerin 10 yaşındaki bir çocuk ile aynı.
Ha yaşın büyükse ona bir şey diyemem ama akıl yaşının senin yaşından daha da küçük olduğuna eminim.
Sizin kuyruğunuza sanırım çok bastık.
Farkındaysan VisionamiaM bu siteye sen reklam verdin ve bize paranı yatırdın madem paranı bize veriyorsun o zaman neden küfür ediyorsun?
Ama şunları hayla anlayamadın öyle değil mi?
Buradaki üyeler sizin gibi akıl fukaralarını dışladı yani küçüktür çocukdur dedik ve ellerinize maous ve klayve yerine barby oyuncaklarınızı verdik ki kenarda oynayın diye üye alımları kapatıldıktan sonra görücem sizi artık siteyi hacklemeyi mi kalkarsınız orasını bilemem.

Son düzenleme:

trZuras

Yeni üye
28 May 2013
1
0
Muhtemelen ben yazdıktan az sonra banlanacağım , nedenini ise bildiğim söylenemez
ben ByZuras
benim hiçbir suçum yok.Bazı Yöneticiler Benim adıma açılmış hesapların kendilerine küfrettiğini görünce beni banladılar.İp adreslerine bakılırsa ben olmadığım anlaşılır.(Şimdi baska yerdeyim)
Saygılar

'Black Warrior

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ocak 2013
12,132
5
E5

Senin hal ve hareketlerin 10 yaşındaki bir çocuk ile aynı.
Ha yaşın büyükse ona bir şey diyemem ama akıl yaşının senin yaşından daha da küçük olduğuna eminim.
Sizin kuyruğunuza sanırım çok bastık.
Farkındaysan VisionamiaM bu siteye sen reklam verdin ve bize paranı yatırdın madem paranı bize veriyorsun o zaman neden küfür ediyorsun?
Ama şunları hayla anlayamadım öyle değil mi?
Buradaki üyeler sizin gibi akıl fukaralarını dışladı yani küçüktür çocukdur dedik ve ellerinize maous ve klayve yerine barby oyuncaklarınızı verdik ki kenarda oynayın diye üye alımları kapatıldıktan sonra görücem sizi artık siteyi hacklemeyi mi kalkarsınız orasını bilemem.

Aga bu visi veledi hattap16 fotosunu gosterdı 10 yasında veled :D

graficer

Yeni üye
24 May 2013
4
0
O zaman neden şimdiyi kadar toplamadın da aramızda olmadın?
Bu forumun nasıl yönetildiğini sen bizden çok iyi biliyorsun VisionamiaM çünkü sende Üst Düzey Yönetim'deydin.

Ne olup ne olmadığını bilmiyorsun ve konuşuyorsun daha bir şey yapmadan ban attılar anneme babama küfrettiler ben haklıyım :RpS_sneaky:

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
Arkadaşlar tartışma ortamı çıkartmayın.
Küfür edenlerin facelerini gördük 10 yasından büyük değiller.
Bırakın konuşsunlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.