Antivirüs Önerisi

blazer87

Katılımcı Üye
31 Ocak 2013
943
0
İstanbul
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarımda virüs olabileceğini düşünüyorum ve bir taramadan geçirmek istiyorum. Normalde combofix kullanıyordum fakat win10'da kullanılamıyor. sadece işini yapacak istediğimde virüs taraması yapacak sağlam bir program lazım ikide bir "hop kardeşim oraya girme" "bunu yapma bak sıkıntı çıkar" "hopp dur o tuşa tıklama bekle" gibi şeyler söylemeyecek efendi bir şey istiyorum.

Liserjik

Kıdemli Üye
11 Ağu 2018
2,180
7
6
McAfee kullanabilirsiniz. İnternet korumasını devre dışı bırakarak uslu bir çocuğa dönüştürebilirsiniz.

31 Ara 2018
120
0

umutkalay

Katılımcı Üye
26 Nis 2019
276
0
Kaspersky indirip tam tarama yapıp kaldırabilirsin Kaspersky combofixi geride bırakabilir combofix elinden geldiğince silmeden işini halletmeye çalışır etkisiz hale getirir ama kaspersky buldozer gibi girer çıkar

coldplus

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
428
1
Merhaba. Bence antivirüs programı kurma çünkü pc yi çok kastırıyorlar. Eğer pcin özelliklerin çok yüksek değilse kurma. Onun yerine windows 7 kullanıyorsan, combofix kur. Tek seferlik kurulum yapıp bilgisayarını baştan aşağı en derin noktasına kadar tarayıp sorunları dahil çözüyor. Tek eksi yanı windows 10 desteklemiyor. Windows 10 kullanıyorsan windows defender işini görür. Onla tarama yapabilirsin gayet diyer virüs programlarıyla hemen hemen aynı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.