Çözüldü Antivirüs programı önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
10 Ara 2017
157
0
İstanbul
Hızlı çalışan, ücretsiz, lütfen premium satın alın falan filan reklam yapmayan ve performans gösteren bir antivirüs programı önerirmisiniz :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Aslında Bu Tür Saçma Sapan Yazılımlara İhtiyacınız Yok. Bir Dosyayı Açarken Veya Bi' Siteye Girerken 2 Kere Düşünün.
İndirdiğiniz Dosyaları Bir Topluca Taratan Siteye Taratın. Malware Analiz Yapın. Deobfuscate ,
OllyDBG v.b , Sanal Makine Ortamlarında Çalıştırın. Veya SandBox Ortamlarında. O Da Olmadı GNU/Linux'a Geçin.

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
Dostum Pc'mi Görüyosun Ama Sorsan Fişek gibi hızlı kullanabiliyorum özellikler yeterli olmasada her oyunu açabilecek seviyede :D (GTA 5 hariç) Bunun Sırrı Hitman Pro Gerçekten iyi bir anti virüs temizleyici beni çok şaşırttı pc'nin roket gibi hızlı olmasını bu program sağladı :)

Greendex

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
752
3
Windows Defender indir diyenler olmuş... :) Eset orta seviyede koruma sağlar, ancak Mapzilla’nin dediği gibi. Şifreli değişkenler kullanan şifrelemmiş virüsleri hiçbiri engelleyemez.

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Dostum Pc'mi Görüyosun Ama Sorsan Fişek gibi hızlı kullanabiliyorum özellikler yeterli olmasada her oyunu açabilecek seviyede :D (GTA 5 hariç) Bunun Sırrı Hitman Pro Gerçekten iyi bir anti virüs temizleyici beni çok şaşırttı pc'nin roket gibi hızlı olmasını bu program sağladı :)

Cidden Hız Arttırıyormu Bilgisayarın ?

the67

Katılımcı Üye
17 Eki 2007
298
0
Deep freeze kullan pc ni çökmekten,kasmaktan,virüsten,kirlenmekten korur,çok kişi çekinir yıllardır kullanıyorum bütün tanıdıklarımın pc lerine kurdum hepsi memnun.

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Merhaba
bilgisayarınızı Zemana AntiMalware Premium Türkçe İndir 2.74.2.150 programı ile tartmanızı öneririm.Ayrıca klasör seçeneklerinden gizlenen dosyaları göster dedikten sonra hemen altında sistem klasörlerini gizle (önerilen) yazar onda tik vardır ona tıklayın bütün sistem klasörleri görünsün antivirüs programı onlarıda tarasın belki sistemin gizlenen dosyalarındada virüs bulabilir

Lisans: GIVEAWAY-3667-2597
751 günlük

Pozitie07

Üye
31 Ara 2014
63
0
TurkHackTeam
kaspersky çok iyi bir güvenlik sağlıyor tavsiye ederim full sürümü de ucuz türkiyedeki popüler e ticaret sitelerinde satılıyor ama para vermek istemiyorsan 30 günde bir trial reset yapabilirsin şu ana kadar çok bi sıkıntısını göremedim işlemciyi de yormuyor

'Taipan

Kıdemli Üye
30 Haz 2015
3,847
73
Aslında Bu Tür Saçma Sapan Yazılımlara İhtiyacınız Yok. Bir Dosyayı Açarken Veya Bi' Siteye Girerken 2 Kere Düşünün.
İndirdiğiniz Dosyaları Bir Topluca Taratan Siteye Taratın. Malware Analiz Yapın. Deobfuscate ,
OllyDBG v.b , Sanal Makine Ortamlarında Çalıştırın. Veya SandBox Ortamlarında. O Da Olmadı GNU/Linux'a Geçin.

Gnu/linuxta virüs yemiyor muyuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.