antivirus

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mycanomer

Üye
12 Tem 2009
123
0
selam aleykum arkadaslar bana en iyi antivirus trojen solucan vs... kapsamlı ve türkçe bi program önerir misiniz

hacker/dj_can

Katılımcı Üye
bak kardeşim en ii anti kaspersky ama kaldırabilene tabi kaldırmıyosa nod32 tawsiye ederm...trojana gelince sen trojan yemediğin sürece kendi kendine olşmaz senn elnde... zaten bu verdiğim antiler pc de olduğu sürece trojan zor yersin diyelim trojanı antileri atlatta zor bi ihtimal güvenli modda combofix çalıştır tmm...sen pc ye combofix___advanced systemcare ve Ccleaner yükle bişe olmaz...yeterki pc yi düzgün kullan bi sorun olmaz...

mycanomer

Üye
12 Tem 2009
123
0
kasper bilgisayarı kastı bunun adı kaspersky değilde kastıSKY olacakmış galiba:)
en iyisini buldum en iyisi: olduğu gibi kalması

çağdaş001

Uzman üye
29 May 2009
1,379
1
*
en iyi antivirüs insanın kendisidir.. :))

Katılıyorum...

Ama bir dosyanın virüs olup olmadıgını anlamta zorlanırım diyorsan :

Avira öneririm ben onu kullanıyorum cryptlanmıs serverlarıda çok rahat yakalıyor.

Zaten iyi antivirüs kötü antivirüs diye birşey yoktur hepsinin veritabanı aşağı yukarı aynıdır.

Al avira 2010 linki :

Orjinal sitesinden

https://tik.lat/FvTor

Ayrıca free dir yok serial falan ugrastırmaz.

Ama sana bir de önerim benim bilgisayarımda keylogger bol olur diyorsan her ihtimale karşı birde bunu yükle :

https://tik.lat/8Fh8D

AntiLogger 15 günlük deneme sürümüdür memnun kalırsan google dan fullunu bulabilirsin.

Linklerin tümü orjinal sitelerinden alınmıstır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.