Any DVD Converter Professional (türkçe)

shergar5555

Katılımcı Üye
14 May 2009
728
0
keşke bilseydim :=)
evet arkadaşlar işte sizler için çok güzel bir program daha. Any DVD Converter Professional adındanda anlaşılacağı gibi videoları birbirine dönüştüren güzel bir program. crack dosyası ve nasıl kuracağınızı not partın içindedir ayrıca başlıkta belirttiğim gibi program tamamen türkçe full sürümdür.
dosyayı açmadan antivirüs yazılımınızı kapatmanınızı tavsiye ederim mesela benim kullandığım antivir isimli yazılım crack dosyasını engelliyor ama daha öncesince kaspersky kullanıyodum ve sorun çıkarmıyordu.https://tik.lat/ZCbeS


paylaşımlarım sürecektir.

mutlu anılarda kullanmanızı temenni ederim......
 
Son düzenleme:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.