Any FLV Player 2.1.1

PaS_hA

Uzman üye
13 Ara 2008
1,474
0
C:\WINDOWS\system32\*.*
138519763_d186e66bc3.jpg


Herhangi bir FLV Oyuncu'su, FLV (Anlık için kodlanmış video dosyası MPEG-4) dosyaları için bir oyuncudur.

Herhangi bir FLV Oyuncu'su, karmaşık bir Anlık yazma aracısı yada geliştirme aracısını istemeden FLV'I oynamak için olasıdır. Herhangi bir FLV Oyuncu'su ayrıca senin, web sitesi yada BLOGs'a video dosyalara postaladığına yardım edebilir ve web sitene herhangi bir videoyu entegre etmek için Web özelliğine Yayımla'yı kullanabilirsin.

Ayrıca , kolayca **** bilgi enjeksiyon özelliği FLV sizi FLV video dosyalarına **** veri FLV'I ilave etmek için etkinleştirir.DOWNLOAD
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.