Çözüldü Apache2 404 Hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hackmannn

Katılımcı Üye
10 Eki 2013
267
0
Burdur
Raspberry Pi da apache2 kurulu service apache2 start yazarak başlattım apache yi ve tarayıcıya ip adresini yazdım facebook çıktı (setoolkit ile deneme yapmıştım ama sorunum bu değil ) /var/www dizininden dosyayı sildim index.html dosyayı açtım apache2 yi yeniden başlattım ama 404 hatası verdi normal stop yaparak durdurudm ve start ile başlattım ama hata devam etti. Nasıl düzeltebilirim?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hackmannn

Katılımcı Üye
10 Eki 2013
267
0
Burdur
Sorunu çözdüm /var/www içindeki html i dosya sandım ama klasörmüş php ve html dosyaları vs içine yüklenmesi gerekiyormuş. Yetkili arkadaşlar konuyu kapatabilirse iyi olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.