APK Hile Yapmak?

csWozu

Üye
16 Eki 2020
57
0
Merhaba, APK uygulamalarda nasıl jeton hilesi yapabilirim?

LUCKY PATCHER olmasın onda virüs var.

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Türk

Moderasyon Tim Direktör Yrd.
5 May 2020
2,437
1,518
K E R K Ü K
LUCKY PATCHER 'da virüs yok :):
tüm herkez onu kullanıyor hiçbir sıkıntı çıkardığını söyleyen yok. en sağlamı onu kullanmanızdır.
siz yanlış yerden indirmişsinizdir :)

iyi forumlar dilerim

TH34MUS

Katılımcı Üye
16 Ocak 2019
717
1
nowhere
Uygulama ismini paylaşmak istemiyorsan genel olarak anlatayım.
Lucky Patcher'i kendi orijinal sitesinden installer'i indir ve kur ordan da ayriyeten indirecek ve installer'i otomatik silecek. Play Protect Lucky Patcher'i bir virüs olarak görür çünkü play store'den indirilebilen uygulamaların üzerinde değişiklikler yaptırır.

Lucky Patcher kurulumunu tamamladıktan sonra telefonunuzda ROOT var ise kök izni veriniz, yok ise istemeyecektir.
İstediğiniz uygulamaya (Offline olması veya Offline modu olması şart (Offline mod çok kısıtlı oyunlarda)) tıklayın ve yamalamayı seçin.
Oradan da "Uygulama için LVL Emülasyonu" yamasını seçin ve devam edin, karşınıza seçenekler çıkacaktır, hiçbir şeye dokunmadan devam edin ve yamayı oluşturacaktır, direkt uygulamanın üzerine kurabilirsiniz yoksa diğer türlü "gözat" a tıklayıp uygulamayı manuel olarak kurun. Sonra uygulamayı açın ve internetinizi kapatın (çoğu oyunda şart değil) mağazaya girin ve istediğinizi satın almaya çalışın, size 2 seçenek sunulan bir yer gelecektir ve oradan isterseniz tekrar seçenek gelmemesi için ilk seçeneği seçin ve devam edin size jetonunuz gelecektir.

Not: LVL Emülasyonu yapıldıktan sonra uygulamaya otomatik olarak Proxy Server'in indirilmesini isteyecektir, istemci gelirse onay verin çünkü bu olmadan jetonlarınızın geleceği arayüz çalışmaz.

csWozu

Üye
16 Eki 2020
57
0
Merhaba değerli üye uygulama ismini paylaşabilirmisiniz

Uygulama ismi: TikPlus

APKPure Linki: https://m.apkpure.com/tr/tikplus-for-social-profiles-likes-and-fans/com.af.tikplus/download-apk-info?_gl=1*19sckbn*_ga*YW1wLXl1ZnktTXZOY2dTWnZyYWhyNXdvQVI3M2lKeXRNUzFoTS1GRExaaTBEam1oTnpBTTM5QUFrSm5PeHJYcDBPMWg.

LUCKY PATCHER 'da virüs yok :):
tüm herkez onu kullanıyor hiçbir sıkıntı çıkardığını söyleyen yok. en sağlamı onu kullanmanızdır.
siz yanlış yerden indirmişsinizdir :)

iyi forumlar dilerim
Virüs Total yapınca Trojan falan baya virüs çıkıyor Play Protecte algiliyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

FaFu529

Üye
7 Eki 2019
56
1
root@fafu529
Merhaba,

Bakiyeyi internet ile kontrol ediyor ise imkansıza yakın. Diğer türlü gameguardian kullanabilirsiniz.

İyi forumlar dilerim

Usta ben bunun bypassını buldum Werewolf online diye bir oyun var aynı zamanda offline'ı var offline proyu satın alanlara özel onlineda özel skin veriyor ben de offline ı indirdim proyu satın ala bastım lucky patcherdan evete bastım beklediğim zaman sen hilemi kullanıyorsun diye hata verdi bende skini çok beğenmiştim tam evete bastım programı son uygulamalardan kapattım açtığımda satın almışım gözüküyordu bende nickimi girdim skinimi aldım şimdi arkadaşlarıma hava atıyorum :): belki bu taktik senin oyunda çalışır
Lucky Patcher'in orijinal indirme linki (Virüs olarak algılanabilir ama sıkıntı çıkarmaz)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.