Mobil Apk reklamlarını Nasıl kaldırabilirim rootsuz #sewdam63

sewdam63

Yeni üye
29 Eki 2018
29
1
Merhaba tht ailesi ben android telefondan apk reklamlarını Nasıl kaldırabilirim rootsuz şekilde ve lucky patcher programı hariç yardımcı olursanız sevinirim

SherlockHolmes221

Katılımcı Üye
20 May 2018
265
1
Rootsuz bir şekilde sadece Lucky Patcher kullanabilirsin onun haricinde rootlu Freedom da var. İsterseniz Android reverse engineering bilginiz olursa uygulamanın kaynak kodlarına girip ad yani reklam değerlerini silersiniz ve yeniden paketlersiniz. Bu da çok uğraştırır. İsterseniz ÖM'den bana uygulamayı mesaj atarsanız inceleyip kaldırabilirim.

Thessaloniki

Yeni üye
17 Haz 2019
9
0
Selanik
APK dosyalarını açıp kaynak kodları görüntüleyip düzenleyebildiğiniz birçok uygulama mevcut. Bunlardan biriyle uygulamanın kaynak kodlarına gidip, reklam bölümündeki kodları kaldırmanız kafi olacaktır.

sewdam63

Yeni üye
29 Eki 2018
29
1
Rootsuz bir şekilde sadece Lucky Patcher kullanabilirsin onun haricinde rootlu Freedom da var. İsterseniz Android reverse engineering bilginiz olursa uygulamanın kaynak kodlarına girip ad yani reklam değerlerini silersiniz ve yeniden paketlersiniz. Bu da çok uğraştırır. İsterseniz ÖM'den bana uygulamayı mesaj atarsanız inceleyip kaldırabilirim.

Hocam siz nasıl reklamları kaldırıyorsunuz
lucky patcher programı hariç kullandığınız yöntemler hangileri öğrenebilirmiyim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.