Apple cihazları çökerten kod ! 2018

fallen2k3

Uzman üye
3 Eki 2015
1,256
0
Börteçine
丂 'ΛUЯΛ SüVΛЯł;7878379' Alıntı:
İşe yarıyor mu ? Çünkü sanırım çökerttik telefonu açamıyoruz. Whatsapp dan da yolladığımız mesajı sadece kendimizden sildik.. Herkesten silme seçeneğini es geçtik. Elimizde kaldı
Geçmiş olsun düzeltmek güncelleme gelmeden çok zor herkesden sil demeniz gerekirdi artık güncellemeyi beklemekten başka çare yok.

sitting

Katılımcı Üye
27 Tem 2007
377
1
Gönderince direk çöküyor mu yoksa okumasımı lazım çökmesi için ??

hankaya4

Katılımcı Üye
3 Eki 2015
542
0
Ordu
Arkadaşlar çalışıyor bi çok arkadaşın iphone u çöktü apple simgesinde takılı kalıyor reset atıyor servise gitmeden zor biraz o yüzden atmadan önce 2 kere düşünün !!

sitting

Katılımcı Üye
27 Tem 2007
377
1
Az önce denedim çalışıyor whatsapp çöktü ama sadece.

Bidiğiniz free sms sitesi varsa paylaşın arkadaşlar.

Hll qnq

Uzman üye
17 May 2016
1,399
2
Arkadaşın (ben yollamadım :) ) iphone X İ res ATIYOMUŞ SÜREKLİ WP ye girince.
Çalışıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.