Apple Cihazlarında Para Kazanma Yöntemleri (Resimli ve Detaylı Anlatım)

WelcomeMyHell

Uzman üye
12 Tem 2012
1,487
0
Türkiye
Evet arkadaşlar öncelikle bu uygulamalar telefonunuza hiç bir zarar vermemektedir. Bundan emin olabilirsiniz çünkü bu
uygulamaları 100.000’lerce kişi tarafından kulanmaktadır.

İlk olarak bu uygulamaları Kulanmak için Öncelikle Bir Paypal Hesabı Lazım.

Paypal Hesabı Oluşturma:

İlk Olarak Paypal Hesabı Nedir Kısa Bir Özet Geçeyim Paypal Bir İnternet Bankacılığı Sistemi Tüm Ülkelerde Bulunan Ve Genelde İnternet Üzerinde Yapılan Alışverişlerde Kulanılmasından Bilinen Bir Sistemdir Bu Sisteme Kayıt Olun Kredi Kartı Zorunlu Değildir Benim Gibi İçerisinde Para Biriktirip İleride Bir Banka Hesabına Gönderebilirsiniz. Şimdi Kayıt Nasıl Olunur 3 adımda Anlatayım
b13

1.Adım:
İlk Olarak www.paypal.com giriyoruz. Ve Kayıt Ol'a Tıklıyoruz.

2.Adım
Bireysel Hesap Aç'a tıklıyoruz.

3.Adım

Açılan Sayfadaki Bilgileri Dolduruyoruz E-Mailden Onyaladıktan Sonra Paypla Hesabımız Açılmış Oluyor.

1.Winat9
Appstoredan winat9'nı indiriyoruz kayıt oluyoruz kayıt olurken paypal hesabınızın emaili ile kayıt olun günde 2-3 reklam gelmektedir her reklama 0.15 kuruş vermektedir bu programı 5 cihazda kulanabilirsiniz kazandığınz paralar her akşam 9'da paypal hesabınıza yatmaktadır.

Uygulama Hakkında Ayrıntılı Bilgi İstiyorsanız Aşağıdaki Tanıtım Videosunu İzleyebilirsiniz...
WinAt9 Kullanma Kılavuzu - YouTube
2.Featurepoints
Öncelikle uygulamanın mantığını anlatayım bildiğimiz gibi appstoreda uygulamalar bulunmakta bu uygulamalar ilk çıktığında tanıtılma amaçlı Featurepoints gibi uygulamalara belirli bir ücret ödenere uygulamalarının kişiler tarafından tanınmasını sağlamakta. Featurepoints bu kazancının belirli bir miktarını bize verir ve uygulamayı tanıtmış olur. Yani kısacası biz featurepoints'in bize önerdiği uygulamaları indirdiğimizde her uygulama için bize coins verecek ve bu coinsleri biriktirerek paypal hesabımıza para olarak göndermekte bu arada 3000coins 5$ karşılık geliyor ve her uygulamada ortalama 90puan geliyor.
Featurepoints'e Kayıt Olma Hakkında Bir Çok Konu Açılmış Bulunmaktadır.Bundan Dolayı Anlatım Yapmayacağım Fakat Forumda Bulamayan Arkadaşar İçin Kendi Hazırladığım Blogdan Kayıt Olma Hakkında Bilgi Alabilirler... Aşağıdaki Kayıt Nasıl Olunur ?'a Tıklayarak Blog'a Gidebilirsiniz.
Kayıt Nasıl Olunur ?
VPN İle Daha Çok Uygulama Nasıl Bulunur ?
Öncelikle VPN Nedir ? VPN çoğumuzun iphone kurcalarken gördüğümüz ama ne işe yaradığını bilmediğimiz bir şey ayarlar bölümünde bulunan
b13
Şimdi bu FeaturePoints internet üzerinden olduğundan dolayı VPN kulanarak başka ülkeden giriyormuş gibi gözükeceğiz ve uygulamada bize daha fazla uygulama gösterecek ve bizde bunları indireceğiz ve coinsleri toplayacağız
b13
Adım Adım Anlatayım...
1.Adım
İlk Olarak Appstore Girerek VPN ONE CLİCK Uygulamasını İndiriyoruz !!

b13
37476181.png

2.Adım
Uygulamaya Üye Olduktan Sonra Free Sürüme Tıklayıp iphonumuza kuruyoruz...
b13
30678893.png

3.Adım
Gelen Profilleri Yüklüyoruz Bunun Telefona Hiç Bir Zararı Yoktur !!

b13

40893126.png

4.Adım
Profiller Yüklendikten Sonra Tıklayıp Bağlanıyoruz ve Featurepoints Uygulamasına Girip Yeni Gelen Uygulamaları İndiriyoruz
b13

b13

80236936.png

3.Tapporo

Android Cihazlarında bulunan ve iphone için yeni gelen uygulama tapporo öncelikle uygulama featurepointse benzemektedir. Fakat bundan puan kasmak daha kolay çünkü sadece uygulama indirerek değil anket doldurarak da puan kazanabiliyoruz uygulama featurepointsdeki gibi safariden açıyoruz yerimi olarak ekliyoruz hemen kısa bir anlatım yapayım...
1.Adım
İlk olarak http://m.tapporo.com/ adresine giriyoruz. Uygulamayı yer imi olarak ana ekrana ekliyoruz ve açıyoruz.

2.Adım
Facebook veya Email Kulanara Kayıt Olun...

3.Adım

Referans Kodunu Girdikten Sonra 'ORO' ya Tıklayın. Ve Açılan Sayfada 3tane Puan Kasma Yöntemi Var. 1.sinde Uygulama,Anket vb.
2.sinde Video İzleyerek. 3.sinde referans bularak.

4.Adım
1.sinde 9tane seçenek var 1.sinde youtubea tapporoyu anlatan bir video eklediğimizde 1000puan veriyor. Diğerlerinde ise Uygulama Ve Anketler Çıkıyor. Vpn Kulanmayınız Bloke edilirsiniz !

Uygulamadan Ödeme Alınca Resmini Paylaşırım Yeni Şeyler Öğrendikçe Ekleyeceğim.
4.FreeMyApps

Merhaba Arkadaşlar bu uygulamada paypal ödemesi yok ama itunnes card hediyesi var 3000coins'e 10$ İtunes Gift Card vermektedir. Ne işimize yarayacak diyorsanız şahsen ben vpn satın almak için kulanacam dilerseniz appstoredan oyun,film,müzik vb. şeyler satın alabilirsiniz. Sistem olarak Featurepointsin aynısı diyebiliriz fakat bunda referans olayı yoktur. Sadece davet ettiğin kişi için 200coins vermektedir. Vpn İlede uygulama arayabiliyoruz benim şu anda 702coins var 2.günüm ve Vpn kulanmadım eminim vpn ile daha fazla puan yapılabilir resimli anlatım yaptım çoğu sitede eski halini gösteriyor işte sizin için anlatım
b13

1.Adım

İlk Olarak belirteyim bu uygulama İtunes card'ı Us store veriyor sadece bundan dolayı size bir us store hesabı lazım nasıl açılır diye soracaksınınız hemen aşağıdaki kendi blogumda güzel bir anlatım yaptım tıklayıp hesabı açabilirsiniz
b13

Appstoreda Kredi Kartsız US Kayıtdı AlmaAşağıdaki Gibi bir sayfa açılacaktır. 'Get Started' a Tıklıyoruz açılan sayfada.

2.Adım
Gelen Profili Telefonumuza Kuruyoruz.

3.Adım
Kurduktan Sonra Uygulamayı Anasayfa'ya Yerimi Olarak Ekleyelim.Ve Açalım.

4.Adım
Uygulamalar geldikçe indirelim. Vpnde Kulanabiliriz.

5.Adım
Puanları Biriktirdikten Sonra Birini Seçip Alabilirsiniz.

İtunnes Card Aldığım Zaman Ss'i Eklenecektir.5.Checkpoints
1.Adım
Bu uygulama diğer uygulamalara göre biraz farklı diyebiliriz. Öncelikle uygulamayı Appstore'dan İndirelim.

2.Adım

3.AdımPuan Kasmak İçinde Video Felan İzliyoruz Uygulama Öneriyor onları indiriyoruz. Vpn Kulanbilirsiniz.

4.Adım

340 puan Olduktan sonra 1$ paypal alıyoruz hemen gelmeyecektir e-mail adresini kontrol edip öyle parayı yatırıyor.
NOT: ALINTIDIR

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.