Mobil Apple icloud

Haliok

Üye
15 Mar 2018
54
0
ablam icloud şifresini unutmuştu ve telefona girerken icloud şifresi istiyordu baya bi uğraştı fakat çözemedi. yeni telefon aldı ve eski telefonu dolapta duruyodu bende geçen dolapta gördüm aldım telefonu açtım hiçbir sorunu yok donanım olarak fakat aynı yine icloud şifresi soruyor neyse baya uğraştım ve epostayla şifreyi buldum fakat ablam eskiden çok şifre denediği için güvenlik nedenlerinden dolayı hesap kilitlenmiş.

nQX45g.png

kilidini kaldır dediğimde ise telefon numaranızı onaylayın diye sonu 98 olan bir numara gösteriyor. tüm eski numaralara baktım edevlet olsun işte fakat bulamadım sonu 98 olan numarayı. telefoncunun bile numarasına baktım öyle söyliyeyim fakat yok annemin babamın üstüne kayıtlı numaralarada baktım edevletten ama yine çıkmadı apple müşteri hizmetlerini aramadım ama arasamda büyük ihtimal faturayı falan istiycekler telefon 2. el almıştık faturası yok. internette araştırmalarıma göre bazı siteler var işte açarız falan diyolar türk siteleri onlara da güvenmek istemedim. bu telefonu nasıl kullanabilirim bilen var mı? şifresiyle epostasını biliyorum dediğim gibi. sadece hesap kilitlenmiş ve sonu 98 olan numarayı istiyor ama öyle bir numara yok yani baktığım kadarıyla 2 haftadır uğraşıyorum telefonu yapabilmek için. iclouddan anlayan veya sorunu çözebilecek birisi var mıdır? teşekkürler

H4DR0N

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
318
1
Format denedin mi ?

İcloud sistemi kaynak yöneticisinin numarası olabilir. Toptancılardan önce belli sahiplerin oluyor. Öyle getiriyorlar Türkiye'ye Türk kullanıcı şart tavsiyem canlı destek ama format işe yarayabilir belki de
Ekstra bilgisayar üzerinden icloudunu girerek bu numara bana ait değil diyebilirsin. Telefon pin ve bir kaç satın alım belgesinden kodlar isteyeceklerdir. Ürün serial gibi onları vererek düzeltilebilir.

Haliok

Üye
15 Mar 2018
54
0
Format denedin mi ?

İcloud sistemi kaynak yöneticisinin numarası olabilir. Toptancılardan önce belli sahiplerin oluyor. Öyle getiriyorlar Türkiye'ye Türk kullanıcı şart tavsiyem canlı destek ama format işe yarayabilir belki de
Ekstra bilgisayar üzerinden icloudunu girerek bu numara bana ait değil diyebilirsin. Telefon pin ve bir kaç satın alım belgesinden kodlar isteyeceklerdir. Ürün serial gibi onları vererek düzeltilebilir.

bu numara bana ait değil falan gibi seçenek yok

unknown.png

itunesa telefon bağlanılmıyor ondan dolayı formatta atılmıyor telefona

Doguu04

Üye
24 Mar 2018
175
0
/etc/passwd
Apple marka cihazlar , android cihazlar gbii format at silinsin mantığıyla çalışmaz.
Bilgisayarınızı ‘ İtunes ‘ programına bağlasanız bile cihaz sıfırlandığında giriş için sizden tekrar icloud şifresi isteyecektir.
Kırdığını iddaa eden yerler var fakat %50 ihtimal veriyorlar. Tek çare anakart değişimidir.

Haliok

Üye
15 Mar 2018
54
0
Apple marka cihazlar , android cihazlar gbii format at silinsin mantığıyla çalışmaz.
Bilgisayarınızı ‘ İtunes ‘ programına bağlasanız bile cihaz sıfırlandığında giriş için sizden tekrar icloud şifresi isteyecektir.
Kırdığını iddaa eden yerler var fakat %50 ihtimal veriyorlar. Tek çare anakart değişimidir.

anakart değişimi fiyatı hakkında bir bilgi biliyo musunuz acaba? çünkü cihazı sıfırladım itunes ile ve tekrar icloud şifresi istedi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.