apple mac konusunda bilgi

simpson

Yeni üye
24 Eki 2008
26
0
bu sene grafikerlik yazmayı düşünüyorum o yüzden de mac almak aklımdan geçiyor. duyduğuma göre de lydia'da (apple premium reseller) %18 kdv indirimi varmış macbook pro 15" makinelerde. yeni başlayan biri için uygun mudur yoksa bir üst modeli falan mı olur? biraz bilgi verirseniz sevinirim. teşekkürler.

23 Ağu 2009
91
0
bnde macbook pro 15 var cok memnunum bu bılgısayrın sana yetecegını tahmın edıyorum 2 tane ekran kartı var ıcınde cok saglam 500 gb bnce ıı yeter ama U.S.A dan al cunku burda cok pahalı orda 2.500 dolar yanında ipod touch hediyeli

simpson

Yeni üye
24 Eki 2008
26
0
lydia'a saolsun güzel avantajlar sundu ben de fazla düşünmeden aldım.
garanti şartları gerçekten çok çok uygun geldi, bir de ücretsiz pc'den mac'e taşıma yaptılar.
siz de alın bence :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.