Ar-Ge Tim Alımı ( Crack ) Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Selam arkadaşlar Program Crack ' leme ( Full sürüm ) konusunda deneyimli kendine güvenen üyeler alanda başarılı olduklarına müteakip , AR-Ge Tim ' de değerlendirileceklerdir.İlgilenenler tarafıma PM atabilirler.​

k3~

Özel Üye
5 Eki 2015
2,980
21
//Güncel

Aşağıdaki alanlarda tecrübeli üyelerimiz Ar-ge timinde değerlendirilecektir:

-Java Master
-Program Crackleme
-Delphi
-İyi derecede PHP
-Ve orta seviyede başka bir dil

Whisber

Kıdemli Üye
13 Nis 2014
3,694
1
hepsini anladımda delphi bilen kaldı mı daha doğrusu kullanan

Bu konuya göre tht yazılımci ariyor. Merakla bekliyorum alinan kisileri. Yine büyük ihtimal ile vb.net bilen birileri alinir.

Edit : Bu mesajimi silmeyin. Her mesaji silerseniz bu is yurumez.

Son düzenleme:

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
116
Antalya
Cracking işini harbi bilenler burda takılmazki :)

Hadi ya, kendileri uzayda mı takılıyor? :)
Bu konuya göre tht yazılımci ariyor. Merakla bekliyorum alinan kisileri. Yine büyük ihtimal ile vb.net bilen birileri alinir.

Edit : Bu mesajimi silmeyin. Her mesaji silerseniz bu is yurumez.

Mesajınız silinmeyecek, buyrun, PHP biliyorsanız, Java biliyorsanız sizi alalım? kimi bu kapıdan yok yere çevirdik ?

Clown27

Yeni üye
14 May 2016
23
0
Java biliyorumda size az gelir Patron kolay gelsin. İnşallah aradığınız kişiyi/kişileri bulursunuz.

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
116
Antalya
Java biliyorumda size az gelir Patron kolay gelsin. İnşallah aradığınız kişiyi/kişileri bulursunuz.

Ne kadar Java biliyorsun bu da önemli.
Java var android çalıştırıyor, java var web sitesi ayağa kaldırıyor, hangi kısmını biliyorsun?

Sen kodlarını göster, bırak biz karar verelim az mı çok mu geleceğine :)

alper75

Katılımcı Üye
19 Ocak 2013
490
0
Paylaştıgımız konular çöpe taşınmasa bizde yardım edicez yaptıgım programda virüs yok bir yetkili virüslü dedi diye konum çöplerde :) 100 mesaj vardı konuda en son gitti. Siz yetkililerin yaşlarını ve bilgilerini biraz arttırırsanız Tht'ye herkez elinden geldiğini yapıcaktır. Ama şu ekiple kimse elini taşın altına koymaz. Burda yapılan emekler boşa gidiyor çünkü. İyi forumlar

Gyuubi

Yeni üye
8 Eyl 2016
2
0
Öncelikle katılacak arkadaşlara can-ı gönülden başarılar dilerim. Merak ettiğim birkaç husus var, izninizle bunları sormak istiyorum. Araştırma-Geliştirme ekibinin alım kıstatlarını pek beğendiğim söylenemez. Öncelikle, her ne kadar cross-platform (Android, Win32/64, MAC, IOS, *nix) bakımından Delphi zengin bir içeriğe sahip olup, öğrenim kolaylığı açısından da uygun olsa da, neden bu dili aradığınızı merak etmiyor değilim. Misal eğer çalıştığınız şirketin Delphi kullanmak için önemli bir nedeni vardır, veyahut bir projede özellikle kullanılması gereken alanlar vardır, anlarım. Geçerli nedeninizi öğrenmek isterim.

**Düzenleme; Nedeninizin "Herhangi bir programa tersine mühendislik uygulamak, sizin dilinizle 'Kirmak'" için olduğunu öğrendim. Sanırım bu konuya da değinmenin zamanı geldi.

Eğer bir "Tersine Mühendis" arıyor iseniz, Delphi dilini bilip bilmemesinden çok Networking, Kriptografi ve Assembly dilleri tarzı konularda bir uzman arayışına girmeniz gerekirdi. .NET aplikasyonu birtakım programlar aracılığı ile decompile edip tersine mühendislik hakkında bilgim var diye dolaşıp, aslında bunun kelime manasını bilmekten yoksun olan adamı alır iseniz sakata gelirsiniz. Hadi bu da cebimizde dursun.

"Java Master", şu deyimin ihtişamına, zerafetine bir bakar mısın yahu.. Java da aynen Delphi gibi cross-platform uygulama geliştiricileri tarafından oldukça ilgi gören bir dildir. Bu gayet yerinde olmuş olmasına rağmen alt tarafta, "Iyi derecede PHP bilen.." yazısına şahit oldum. Madem bu adam Java'da master yapmıs, ne diye Java EE ile web aplikasyonunu kodlamayıp PHP kullansın. "Ne memuru alkol bey¿" misali. Ayrıca bu elemanın master olduğunu kim, neye göre belirleyecek? Gosling üstadımız gelecek demeyin..

**Düzenleme; Aldığım bir başka bilgiye göre PHP programlama dilini, web aplikasyonda zaafiyet bulabilen eleman arayışı namına eklemişler. Koy Anka timine oynasın böyle bir amacı var ise, ne diye Ar-Ge'nin böyle birine ihtiyacı var?

"Ve orta derecede başka bir dil..". Efenim ben HTML (Hyper-Text Markup 'Language') ve Ingilizce biliyorum, alınma şansım var mıdır? Hayır anlamadığım şu, madem Delphi, Assembly dillerini, Java ve PHP bilen adamı buldun, ne diye diğer bir dil senin için önemli olsun ki?

"Dinime küfreden müslüman olsa.." diye bir söz vardır. Üstatlarım, yazdıklarımı okuyan zaten çokça anlam çıkartmıştır. Ar-Ge bir ekip olmalı, hepsini bir adamda toplamaktan çok tüm bu saydiginiz ozellikleri time dağıtmak, sizce de daha uygun olmaz mı? Umarım güzel bir dille yazdıklarım yanıtlanır. Silinmemesini rica ediyorum. Saygılar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.