Ara vermek istiyorum..

thePoseidon

Katılımcı Üye
25 May 2012
519
0
15 yaşında bir kardeşinizim, kiminizin de oğlu gibiyim..
Hepinizi çok seviyorum. Ama foruma bir süre ara vermek istiyorum..

Gerçekte içine kapanık , sevilmeyen bi insanım. Ne zaman adım söylense olumsuz şeyler konuşuluyor. Aslında gerçekten iyi birisiyim. sadece iyiymiş rolü yapmaktan sıkıldım.

Gerçekte bir yerde rastladığınızda iki üç dk muhabbet edeceğiniz zaman keşke tanımasaydım dememeniz için, insanlara iyi konuşmak istemiyorum. Mütevazu bi insan değilim, insanlarla muhabbet edemeyen bir insanım. internette muhabbet edebiliyorum sadece..

Kişilik bozukluk hakkında tanı koydum kendime. Psikologa her gün gideceğim ve tedavi olacağım..

uzmaniz abim beni dinlemiştin, çok küfür etmiştim benim yaşımda birisisin zannetmiştim biliyomusun bu yüzden utanıyorum :/, küfürlerim için yine özür diliyorum senden, hakkını helal et abicim..
Solo-Türk abim , üzerimde çok emeğin var, yardımcı oldun herşey için teşekkür ediyorum..

Başka unuttuğum insanlar da olabilir , affedin beni..

Not olarak eklemek istiyorum.

Hacker değilim , olmak istemedim .. Zaten birkaç siteye deface atmışımdır en fazla.
Vb6 öğrendim , basitti zaten. Bildiklerimle birkaç program yapmaya çalıştım..
6 yaşından beri bilgisayardayım ve bildiklerimle insanlara yardımcı olmaya çalıştım..

Allah yardımcınız olsun..
Kendinize iyi bakın :(

Snare

Katılımcı Üye
20 Nis 2014
543
0
Bir bitmediniz kardeşim :) yanlış anlama gelen geçen bu tür konular açıyor :)

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
1
42
Acil şifalar dilerim umarım bir an önce sağlığına kavuşur tekrar aramıza dönersin.Selametle git gel

DangerTeam

Katılımcı Üye
19 Tem 2009
512
0
İstanbul
15 yaşında bir kardeşinizim, kiminizin de oğlu gibiyim..
Hepinizi çok seviyorum. Ama foruma bir süre ara vermek istiyorum..

Gerçekte içine kapanık , sevilmeyen bi insanım. Ne zaman adım söylense olumsuz şeyler konuşuluyor. Aslında gerçekten iyi birisiyim. sadece iyiymiş rolü yapmaktan sıkıldım.

Gerçekte bir yerde rastladığınızda iki üç dk muhabbet edeceğiniz zaman keşke tanımasaydım dememeniz için, insanlara iyi konuşmak istemiyorum. Mütevazu bi insan değilim, insanlarla muhabbet edemeyen bir insanım. internette muhabbet edebiliyorum sadece..

Kişilik bozukluk hakkında tanı koydum kendime. Psikologa her gün gideceğim ve tedavi olacağım..

uzmaniz abim beni dinlemiştin, çok küfür etmiştim benim yaşımda birisisin zannetmiştim biliyomusun bu yüzden utanıyorum :/, küfürlerim için yine özür diliyorum senden, hakkını helal et abicim..
Solo-Türk abim , üzerimde çok emeğin var, yardımcı oldun herşey için teşekkür ediyorum..

Başka unuttuğum insanlar da olabilir , affedin beni..

Not olarak eklemek istiyorum.

Hacker değilim , olmak istemedim .. Zaten birkaç siteye deface atmışımdır en fazla.
Vb6 öğrendim , basitti zaten. Bildiklerimle birkaç program yapmaya çalıştım..
6 yaşından beri bilgisayardayım ve bildiklerimle insanlara yardımcı olmaya çalıştım..

Allah yardımcınız olsun..
Kendinize iyi bakın :(

Şu dünya da hal olmayacak durum yok yeter ki ''BEYNİNİ'' kullan gerisi faso fiso.. Ama sen de haklısın be çocuk kültürümüzü , sattılar , dilimizi bozdular , dinimizi siyasete kattılar , lar , lar ,lar düşmek ayıp değil kalkmasını bil kimse seni sevmiyor diye bir şey yok sana ' Abi tavsiyesi sen doğru ol doğrulardan ve iyilikten vazgeçme Allah geçe bırakır ama YANINA bırakmaz kimsenin.. Selametle..

mr~TURK

Katılımcı Üye
18 Eki 2013
873
0
ben de senin gibiyim
Allah acil şifalar versin unutma sadece ölüme çare yoktur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.