Araba çarptı ehliyetim yok

Larissa

Katılımcı Üye
19 Eki 2012
679
0
Vahşi
S.Aleyküm arkadaşlar, Ben motor kullanıyorum ve cadde'de ilerliyodum ve aşagıkı sokaktan araba çıkıp ben caddede olmak üzere bana çarptı ve kaşıma 9 dikiş atıldı ve 2 hafta yürüyemedim. Ehliyetim yoktu 1.622tl ceza yedim ve ruhsat sahıbıne 1.500 tl ceza gitti. Tutanak tutuldu ve mahkeme gününü beklıyoruz tazminat davası açsam kazanabılırmıyım lütfen bilgisi olan yazabılır mı

Criminal^

Uzman üye
22 Eki 2014
1,154
2
Tokyo
sen motor kullanırken çarpmış yanlış anlamıyorsam ve ehliyetin yok ise hiç bulaşma normal bir hakim davayı kapatır ama ters birine denk gelirsen tekrar ceza yiyebilirsin

NickyRomero41

Katılımcı Üye
18 Eki 2014
619
0
Root
%100 ihtimal vereyim girdiğin anda cezayı yersin.

Ehliyetin yok Araba çarpıyor şikayet ediyorsunuz tutanak tutuluyor üstelik Tazminat davasını da sen açıyor isen

ceza sana patlar dostum ;)

9 Eyl 2012
1,943
0
Poland
Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. İleri zamanlarda mahkeme açmayı düşünürseniz hiç düşünmeyin çünkü sizin aleyhinize olur. Haksız olan sizsiniz. Bunu göre göre yapmaya kalkışmayın. Bir diğer söylemek istediğim şey , THT Yardım Merkezinde programlamalar , yazılımlar , donanımlar vs gibi konular hakkında yardım alınabilir yerleşke olarak THT Ailesine verilmiş olan bir bölüm. Lütfen konularınızı THT Ailesinin yardım edebileceği yere açınız. (Konu Moderatöre bildirildi)

/Moderatör

İyi Forumlar.

quespy

Kıdemli Üye
24 Şub 2014
2,318
2
Bursa
Kardeşim ehliyetin yok ve motora biniyorsun sen ne kadar haklı durumda olsanda ehliyetin olmadığı için karşı taraf haklı çıkar hiç birşey yapamazsın yaş kaç ?

lKenpachi

Kıdemli Üye
11 Nis 2013
2,709
0
C.İ.N City
Ehliyetin yoksa hiç birşey yapamazsın bence bulaşma...
Vericeğin mahkeme parası hem senden çıkar hemde kaybedersin.

Sen ne kadar haklı olsanda ehliyetten kaybediyorsun, karşıdaki adam haklı çıkar :RpS_huh:
Olan olmuş Cana Geliceğine mala gelsin g.olsun...

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.