araba teybi şifresi

BaySakin

Kıdemli Üye
13 Tem 2012
3,395
1
ARkadaşlar opel VıVAro 1,9 CDTI arabamın aküsünü söküp takmak zorunda kaldım ve bu işlemi yapınca arabanın orjinal teybi açılmıyor şifre girmem gerekiyor servise gidiyorum adam şifre yi veririm 150 tl diyor sinirlendim insanı soymakdan başka birşey yapmıyorlar şifresini bilen varmı standart oluyor şifresi bi çözemedim.VArsa şifreyi bilen söylersen sevinirim uzun yola gitcem müziksiz çekilmiyor yollar

thejack

Uzman üye
5 Ağu 2009
1,469
45
Heryerdeyiz
yaa nap bılıyormusun sahıbınden komda senın ayarda bı aracın sahıbını ara durumu anlat boyle boyle dee benıma racımın teyp sıfresı kayboldu guzel dılle anlatt bana ayrdımcı olurmusunuz fılan sıtandartsa sıfresı :) ozaman 150 tl cebınde kalır :) bence guzel fıkır dıe dusunuyorum yada cevrende bu aracdan varsa denermısın bu sekılde bıı kearlı bır ıs olur :d

BaySakin

Kıdemli Üye
13 Tem 2012
3,395
1
yaa nap bılıyormusun sahıbınden komda senın ayarda bı aracın sahıbını ara durumu anlat boyle boyle dee benıma racımın teyp sıfresı kayboldu guzel dılle anlatt bana ayrdımcı olurmusunuz fılan sıtandartsa sıfresı :) ozaman 150 tl cebınde kalır :) bence guzel fıkır dıe dusunuyorum yada cevrende bu aracdan varsa denermısın bu sekılde bıı kearlı bır ıs olur :d

Uyguladım bu tekniği hatta bir kişide bulursan banada söylermisin diye rica etti aküyü illaki herkezbirşeyler oluyor söküyor.aküyü söktünmü yandın direk şifre istiyor teyp bence kasıtlı yapılan bir sistem bulamıyorsun eli mahkum 150 tl serviscilere bayılıyorsun adama diyorum alt tarafı 10 sn teybi ayarlıcan masrafın yok birşeyin yok 50 tl vereyim diyorum adam 149 tl yi bile kabul etmiyor öyle kişilikde insanlar 150 tl koymaz bana ama sinir oldum birkez ben o serviscilere paramı yedirmicem :mad:

thejack

Uzman üye
5 Ağu 2009
1,469
45
Heryerdeyiz
Uyguladım bu tekniği hatta bir kişide bulursan banada söylermisin diye rica etti aküyü illaki herkezbirşeyler oluyor söküyor.aküyü söktünmü yandın direk şifre istiyor teyp bence kasıtlı yapılan bir sistem bulamıyorsun eli mahkum 150 tl serviscilere bayılıyorsun adama diyorum alt tarafı 10 sn teybi ayarlıcan masrafın yok birşeyin yok 50 tl vereyim diyorum adam 149 tl yi bile kabul etmiyor öyle kişilikde insanlar 150 tl koymaz bana ama sinir oldum birkez ben o serviscilere paramı yedirmicem :mad:

serviscıler o parayı cebıne atamıyor :D şirketıne calsııyor admaın bır sucu yk yonetımle konsman gerekır :d 150 tl cok cuzı bı rakam okadar cekmemesı gerekır bır servis ama sen genede bıraz daha arasdır kardesım :D senın ıcın bakıcam cevremde tanıdık varsa hemen donerım ozel mesaj ıle bıraz beklersen

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.