Araba Uzak Kontrolü

berke009

Katılımcı Üye
13 Kas 2011
275
0
arkiler bir adam vardı arabaın kapılarını acıyo sonra gaza bastırıyor pc den yapıyor uzak kontrol acaba bir tekniği varmı nasıl yapılıyor bir programımı bir arki var ona sordum arabaların bir uzaktan kontrol programı mı ne varmış ama tam anlatmadı bende buraya yazım dedim çok merak ettimde

TRuvA18

Katılımcı Üye
3 Ağu 2011
367
0
Zonguldak
Kardeş bazı özel arabalar(Porsche,Ferrari vb) firma tarafından bağlantılı oluyor yani üretiçi tüm arabalarını istediği gibi kontrol edebiliyorlar, hackerlerde bu kontrol sistemine sızarak istediği arabayı kontrol altına alabiliyor, program araştırma bulamassın ama kendin yazabilirsin programı, buda seni aşar diye düşünüyorum :))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.