Arabada Cam Filmi Uygulaması...

cartman

Katılımcı Üye
28 Ara 2005
932
17
zBjk
1- Öncelikle istediğimiz aracı ps de açıyoruz ve Herhangi bir Lasso Tool u elimize alıyoruz. (Magnetic daha kullanışlı olur)


2- Lasso Tool ile aracın film uygulamak istediğimiz yerlerini seçiyoruz. (Çoklu seçim yapmak için elinizi Shift tuşuna basılı tutunuz)


3- Seçme işlemimiz bittikten sonra Araç Çubuğundan Image>Adjustments>Hue/Saturation a tıklıyoruz.


4- Hue Ve Saturation ile oynamıyoruz, Lightness seçeneğini -80 yada istediğiniz bir değere getirerek seçili bölgeleri koyulaştırıyoruz.


Not 5-: Eğer cam filmlerini siyahtan başka renk yapmak isterseniz Hue Ve Saturation değerleriyle oynamanız yeterlidir.Ve Sonuç...


Buradada daha önce gösterdiğim neon uygulamasını yaptım...
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.