Arabalardan Anlayanlar ?

heyecan85

Uzman üye
9 Tem 2015
1,466
4
Merhabalar,

Arkadaşlar 2007 model clio 3 araca sahibim aracım kazasız gayet temiz kullanılmış dizel bir araç yağ değişimlerini bile daha zamanı gelmeden bakıyorum motorda ses dahi yok o kadar iyi araçlara bakan kıymet bilen biriyim. Şimdi bu dostumu ben satılığa koymayı düşünüyorum bir yandan araba bakıyorum arabasız kalmamam lazım hastane gel git işleri oluyor.

Aklımda wolksvagen serileri var bütçem 55 bin tl civarları araç önerileri bulunurmusunuz wolksvagen serileri ve seat serileri arasındayım açıkçası hızı seven biriyim

bir iki gün önce wolksvagen polo 2014 model 1.2 benzinli bir araç buldum 52.750 tl istiyor gayet düzgün temiz araba ama ben şimdi dizel bir arabadan özelliklede 1.5 motora sahip bir arabadan böyle bir arabaya geçiş yaparsam çok yadırgarmıyım ?

sonuç olarak teknik özelliklerine baktım fabrika verileri max hız 185 gibi bir rakam söz ediyordu clio 3 verilere göre 175 :D yani sonuçta 2014 model ve yeni nesil euro 6 motor

sonuca gelecek olursak kullanıcıları var ise çok merak ediyorum yorumları lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
1
89
22
1.2 yerine 1.4 motor öneririm. 2012 benzinli pololar fiyatına göre uygun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.