Arabistandaki yerle teması olmayan taş ! Ref REf taşı

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
45
Little Town.
Peygamberimizi Miraca çıkaran taşa bi bakın yaff!Yerle teması yok!Adres:
BU TASIN İSMİ ARABİSTANDA ( REF REF ) TASI OLARAK GEÇER ..estram17nm.jpg


Extra bilgi...
1) peygamberimizin mirac mucizesi sirasinda bindigi 4 binekten en sonuncusudur.

2) yesil nur dagittigi soylenilen bir aractir . rivayete gore hz muhammed tanri katina bu arac vasitasiyla cikmistir.
fakat bu inanisi kucukken din hocamiz anlattiginda hz. muhammedi uzaylilar yesil isiklar sacan ucan dairesiyle uzaya goturduler seklinde dusundugum icin yillardir benim icin ucan dairenin diger adi refref olarak kalmistir.

3) kuran-i kerimde akbar yapimi olarak tefsir edilir.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
T

_The_Godfather_

Ziyaretçi
Ben bunu duymuştum ama görmedim inanılmaz ama gerçek bişi...
 
24 Ocak 2007
84
4
arkadaşlar lütfen yanlış bilgi vermeyelim ya da yanlış bilgilenmeyelim.Bir kere Peygamber efendimiz miraca arabistandan değil şu anda yahudi işgali altında bulunan ve müslümanların ilk kıblesi olan mescid-i aksadan yükseldi.yükselirken üzerinde bulunduğu kayada O'nunla birlikte yükselmeye başlayınca peygamberimiz taşa orda kal diye emretti ve o taş havada kalakaldı.ve o taş İslam tarihinde muallak taşı diye isimlendirilegeldi.ancak yahudiler her hakkı örtüp batılı açığa çıkarmak için yaptıkları gibi bu taşında mucizevi yönünü örtebilmek için altını kaya ve taşlarla doldurup sanki havada asılı duran bir taş değilmiş gibi bir görüntü verdiler.inşallah kıyametin ilk alametleriyle birlikte o taşın altındakiler temizlendiğinde peygamberimizin hak ve hakikat peygamberi olduğu gerçeği bir kere daha tescillenmiş olacaktır.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.